urodziny

Świętuj z nami 11 Urodziny ENPIRE!

ENPIRE obchodzi w tym roku 11 lat istnienia. W tym czasie przejechaliśmy po europejskich drogach ponad 3 miliony kilometrów, obsłużyliśmy niemal 19 tysięcy klientów z 75 krajów świata. Nie spoczywamy na laurach, wdrażamy długofalowe plany, wszystko po to, aby móc realizować zamierzony kierunek, zajmując przy tym przodującą pozycję w branży. Przeczytaj kilka słów o tym, kim jesteśmy, jaka jest nasza misja i cele.

11 lat w branży

Od 11 lat sprawnie działamy w usługach z obszaru spedycji i logistyki. Nasz zespół wykwalifikowanych specjalistów, każdego dnia skupia się na zachowaniu najwyższych standardów obsługi, dopasowując ofertę do oczekiwań klientów. Z pewnością 11 lat pracy wymagającej i ciekawej zarazem branży transportowej pozwoliło nam zdobyć doświadczenie, które przekłada się na naszą wiarygodność i rzetelność każdego realizowanego przez nas zlecenia.

Misją ENPIRE jest wspieranie rozwoju naszych klientów poprzez zapewnienie im kompleksowej obsługi transportu drogowego, morskiego, lotniczego i kolejowego. Ponadto jako grupa ENPIRE pomagamy małym i średnim przedsiębiorstwom w rozwijaniu własnego biznesu. Z myślą o Was stworzyliśmy grupę, świadczącą kompleksowe usługi z obszarów transportu, HR, prawa, finansów i marketingu. Od tej pory każdy przedsiębiorca może korzystać z naszej pomocy w rozwiązaniu problemów biznesowych w jednym miejscu, nie tracąc czasu i energii.

W ENPIRE stawiamy na nieustanny rozwój

Skrupulatnie realizujemy nasze cele, dzięki czemu zajmujemy przodującą pozycję w branży. Grupa ENPIRE zdobyła wyróżnienie w prestiżowym konkursie Europe’s Fastest Growing Companies, magazynu Financial Times, jako najszybciej rozwijająca się firma w 2020 roku. Profesjonalizm ENPIRE potwierdzają zdobyte wielokrotnie nagrody i wyróżnienia: Gazele Biznesu, Gepardy Biznesu czy Światowa Firma. Otrzymane nagrody to dla nas nie tylko wyróżnienie, ale również motywacja do dalszej pracy. 

Z okazji naszych 11 urodzin chcieliśmy podziękować wszystkim Pracownikom, którzy tworzą ENPIRE. Nasze podziękowania kierujemy także w stronę naszych Klientów oraz Partnerów, dziękujemy za Wasze zaufanie i obecność. Mimo wielu przeciwności nie zwalniamy tempa! Jesteśmy pełni nadziei, że 2022 rok przyniesie nam wiele nowych wyzwań i sukcesów.

Bądźcie z nami w kolejnych latach.Copyright 2022 ENPIRE. Polityka prywatności
ENPIRE ul. Toruńska 151, 85-880 Bydgoszcz | NIP: 9532556300 | REGON: 340351420 | tel. +48 52 569 91 62