Zespół

Poznaj ENPIRE

Jesteśmy grupą specjalistów, organizujących przewóz ładunków na trasach krajowych i międzynarodowych. Gwarantujemy kompleksową obsługę. Powierzając nam swój towar, możesz być spokojny, że dotrze on do celu najlepiej dopasowanym rodzajem transportu, oszczędzającym Twój czas i pieniądze. Załatwiamy za Ciebie wszelkie formalności oraz na bieżąco będziemy monitorować postęp realizacji zlecenia.

ENPIREteam to nie tylko wykwalifikowani spedytorzy. Zapewniamy usługi najwyższej jakości. Do Twojej dyspozycji jest nasz zespół wspomagający, składający się z licznych ekspertów administracji krajowej i międzynarodowej,  specjalistów od zarządzania finansami oraz prawników. Wspierają oni działania naszych spedytorów na każdym etapie, dbając o to, aby Twój ładunek bezpiecznie przebył swoją drogę. 

Dział spedycji

Dział Spedycji to grupa specjalistów, którzy zatroszczą się o Twój ładunek. Znalezienie najodpowiedniejszej formy transportu i zorganizowanie go tak, aby bezpiecznie dotarł do miejsca docelowego, nie stanowi dla nas najmniejszego problemu. Nasz Dział Spedycji zadba o najpotrzebniejszą dokumentację i zezwolenia, doradzi w sprawie ubezpieczenia, a także poinformuje o każdym etapie realizacji Twojego zlecenia. Możesz na nas liczyć 24/7.

NASZE DZIAŁY WSPIERAJĄCE

Dział Handlowy odpowiada na potrzeby Klientów i doradza w kwestiach związanych z Twoim transportem. Wieloletnie doświadczenie pracowników działu pomaga w dobraniu najlepszych rozwiązań dopasowanych indywidualnie do Twojej firmy i specyfiki przewożonego ładunku.

Dział Kadr i HR dbają o pracowników ENPIRE każdego dnia. Od chwili zatrudnienia do momentu zakończenia pracy. Organizują szkolenia i integracje, a także poszukują nowych talentów do zespołu.

Nasz Zarząd na każdym kroku dba o to, aby ENPIRE było silną i dobrze zorganizowaną firmą o określonych celach i jasnej misji: zadbanie o kompleksową obsługę naszych Klientów.

Dział Administracji i Księgowości zajmie się całą dokumentacją związaną z realizacją transportu – od wsparcia przy zawieraniu umowy po dopięcie wszystkich formalności końcowych.

Dział Szkoleniowy i Projektowy to przede wszystkim ludzie pracujący nad pogłębianiem swojej wiedzy i przekazywaniem jej innym. Zadaniem działu jest dbanie o rozwój i wysokie kwalifikacje naszych pracowników.

Dział Marketingu odpowiada za komunikację zewnętrzną i tworzenie wartościowych treści z branży Transport-Spedycja-Logistyka.

Grupa ENPIRE

ENPIRE to więcej niż transport

Misją Grupy ENPIRE jest wspieranie rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw, tak aby nasi klienci mogli skupić się na istocie swoich biznesów. Dla Was stworzyliśmy grupę, świadczącą kompleksowe usługi z obszarów transportu, HR, prawa, finansów i marketingu. Teraz każdy przedsiębiorca jest w stanie znaleźć pomoc w rozwiązaniu problemów biznesowych w jednym miejscu, nie tracąc czasu i energii.

Zaufałeś już ENPIRE Transport, poznaj nasze inne marki. 

Zapraszamy do współpracy!Copyright 2022 ENPIRE. Polityka prywatności
ENPIRE ul. Toruńska 151, 85-880 Bydgoszcz | NIP: 9532556300 | REGON: 340351420 | tel. +48 52 569 91 62