Zespół

Poznaj ENPIRE

Jesteśmy grupą specjalistów, organizujących przewóz ładunków na trasach krajowych i międzynarodowych. Gwarantujemy kompleksową obsługę. Powierzając nam swój towar możesz być spokojny, że dotrze on do celu najlepiej dopasowanym rodzajem transportu, oszczędzającym Twój czas i pieniądze. Załatwiamy za Ciebie wszelkie formalności oraz monitorujemy na bieżąco postęp realizacji zlecenia.

ENPIREteam to nie tylko wykwalifikowani spedytorzy. Aby zapewnić Ci usługi najwyższej jakości do Twojej dyspozycji jest nasz zespół wspomagający, składający się z licznych ekspertów administracji krajowej i międzynarodowej,  specjalistów od zarządzania finansami oraz prawników. Wspierają oni działania naszych spedytorów na każdym etapie, dbając o to aby Twój ładunek bezpiecznie przebył swoją drogę. 

NASZ ZESPÓŁ

Łukasz Wojciechowski

WŁAŚCICIEL / DYREKTOR GENERALNY

Łukasz Wojciechowski – właściciel, założyciel i dyrektor generalny grupy firm pod marką ENPIRE. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, kierunek Zarządzanie Przedsiębiorstwami oraz Szkoły Głównej Handlowej, kierunek Transport i Spedycja. Od 2011 roku właściciel i dyrektor generalny grupy ENPIRE w skład, której wchodzą marki: ENPIRE Transport świadczącej usługi z zakresu TSL (transportu, spedycji, logistyki), ENPIRE HR – agencja doradztwa personalnego, ENPIRE Marketing – agencja marketingowa, ENPIRE Legal – kompleksowa obsługa prawna oraz ENPIRE Finanse – usługi księgowo-płacowe. Spółki zatrudniają ponad 240 pracowników i obsługują kilkanaście tysięcy klientów z całego świata.

Grupa ENPIRE jest laureatem wielu prestiżowych nagród w Polsce i w Europie między innymi FT 1000 Europe’s Fastes Growing Companies oraz czterokrotnie Gazel Biznesu.  W 2019 roku spółka ENPIRE Transport zdobyła nagrodę, przyznawaną przez Rzeczpospolitą podczas Spotkań Liderów Branży TSL, w kategorii dynamika wzrostu przychodów.

Dział spedycji

Dział Spedycji to specjaliści, którzy zatroszczą się o twój ładunek. Ich zadanie to znaleźć najodpowiedniejszą formę transportu i zorganizować go tak, aby bezpiecznie dotarł do miejsca docelowego. Dopilnują dokumentacji i zezwoleń, doradzą odnośnie ubezpieczenia, poinformują o każdym etapie realizacji. Możesz na nich liczyć 24/7.

Jakub Wojciechowski

Dyrektor Operacyjny

jakub.wojciechowski@enpire.pl

Paweł Thomas

Dyrektor Operacyjny

pawel.thomas@enpire.pl

Arkadiusz Stempowski

Project Manager

arkadiusz.stempowski@enpire.pl

Michał Słomka

Manager Operacyjny

michal.slomka@enpire.pl

Mateusz Przezdzięk

Manager Operacyjny

mateusz.przezdziek@enpire.pl

Mateusz Kleczewski

Manager Operacyjny

mateusz.kleczewski@enpire.pl

Sławomir Wicher

Manager Operacyjny

slawomir.wicher@enpire.pl

Natalia Marczewska

Dyrektor Regionu

natalia.marczewska@enpire.pl

Sylwia Zwolińska

Manager Operacyjny

sylwia.zwolinska@enpire.pl

NASZE DZIAŁY WSPIERAJĄCE

Dział Handlowy ma za zadanie dowiedzieć się, jakie masz potrzeby i doradzić w kwestiach związanych z twoim transportem. Ich wieloletnie doświadczenie pomoże w dobraniu najlepszych rozwiązań dopasowanych do twojej firmy i specyfiki ładunku.

Dział Kadr i HR dbają o pracowników ENPIRE każdego dnia, od chwili zatrudnienia do momentu zakończenia pracy. Organizują szkolenia i integracje, a także poszukują nowych talentów do zespołu.

Nasz Zarząd na każdym kroku dba o to, aby ENPIRE było silną i dobrze zorganizowaną firmą o określonych celach i jasnej misji: zadbanie o kompleksową obsługę naszych Klientów.

Dział Administracji i Księgowości zajmie się całą dokumentacją związaną z realizacją transportu – od wsparcia przy zawieraniu umowy po dopięcie wszystkich formalności końcowych.

Dział Szkoleniowy i Projektowy to ludzie, którzy cały czas pracują nad pogłębianiem wiedzy i przekazywaniem jej innym, dbając o rozwój i wysokie kwalifikacje naszych pracowników.

Dział Marketingu odpowiada za komunikację zewnętrzną i tworzenie wartościowych treści z branży Transport-Spedycja-Logistyka.

Zapraszamy do współpracy!Copyright 2021 ENPIRE. Polityka prywatności & Cookies
ENPIRE ul. Toruńska 151, 85-880 Bydgoszcz | NIP: 9532556300 | REGON: 340351420 | tel. +48 52 569 91 62