Zespół

Poznaj ENPIRE

Jesteśmy grupą specjalistów, organizujących przewóz ładunków na trasach krajowych i międzynarodowych. Gwarantujemy kompleksową obsługę. Powierzając nam swój towar, możesz być spokojny, że dotrze on do celu najlepiej dopasowanym rodzajem transportu, oszczędzającym Twój czas i pieniądze. Załatwiamy za Ciebie wszelkie formalności oraz na bieżąco będziemy monitorować postęp realizacji zlecenia.

ENPIREteam to nie tylko wykwalifikowani spedytorzy. Zapewniamy usługi najwyższej jakości. Do Twojej dyspozycji jest nasz zespół wspomagający, składający się z licznych ekspertów administracji krajowej i międzynarodowej,  specjalistów od zarządzania finansami oraz prawników. Wspierają oni działania naszych spedytorów na każdym etapie, dbając o to, aby Twój ładunek bezpiecznie przebył swoją drogę. 

NASZ ZESPÓŁ

Łukasz Wojciechowski

WŁAŚCICIEL / DYREKTOR GENERALNY

Łukasz Wojciechowski – właściciel, założyciel i dyrektor generalny grupy firm pod marką ENPIRE. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, kierunek Zarządzanie Przedsiębiorstwami oraz Szkoły Głównej Handlowej, kierunek Transport i Spedycja. Od 2011 roku właściciel i dyrektor generalny grupy ENPIRE w skład, której wchodzą marki: ENPIRE Transport świadczącej usługi z zakresu TSL (transportu, spedycji, logistyki), ENPIRE HR – agencja doradztwa personalnego, ENPIRE Marketing – agencja marketingowa, ENPIRE Legal – kompleksowa obsługa prawna oraz ENPIRE Finanse – usługi księgowo-płacowe. Spółki zatrudniają blisko 200 pracowników i obsługują kilkanaście tysięcy klientów z całego świata.

Grupa ENPIRE jest laureatem wielu prestiżowych nagród w Polsce i w Europie między innymi FT 1000 Europe’s Fastes Growing Companies oraz czterokrotnie Gazel Biznesu.  W 2019 roku spółka ENPIRE Transport zdobyła nagrodę, przyznawaną przez Rzeczpospolitą podczas Spotkań Liderów Branży TSL, w kategorii dynamika wzrostu przychodów.

Dział spedycji

Dział Spedycji to grupa specjalistów, którzy zatroszczą się o Twój ładunek. Znalezienie najodpowiedniejszej formy transportu i zorganizowanie go tak, aby bezpiecznie dotarł do miejsca docelowego, nie stanowi dla nas najmniejszego problemu. Nasz Dział Spedycji zadba o najpotrzebniejszą dokumentację i zezwolenia, doradzi w sprawie ubezpieczenia, a także poinformuje o każdym etapie realizacji Twojego zlecenia. Możesz na nas liczyć 24/7.

Jakub Wojciechowski

Dyrektor Operacyjny

jakub.wojciechowski@enpire.pl

Arkadiusz Stempowski

Project Manager

arkadiusz.stempowski@enpire.pl

Mateusz Kleczewski

Manager Operacyjny

mateusz.kleczewski@enpire.pl

Sylwia Zwolińska

Manager Operacyjny

sylwia.zwolinska@enpire.pl

Marek Stefańczyk

Business Development Manager

marek.stefanczyk@enpire.pl

NASZE DZIAŁY WSPIERAJĄCE

Dział Handlowy odpowiada na potrzeby Klientów i doradza w kwestiach związanych z Twoim transportem. Wieloletnie doświadczenie pracowników działu pomaga w dobraniu najlepszych rozwiązań dopasowanych indywidualnie do Twojej firmy i specyfiki przewożonego ładunku.

Dział Kadr i HR dbają o pracowników ENPIRE każdego dnia. Od chwili zatrudnienia do momentu zakończenia pracy. Organizują szkolenia i integracje, a także poszukują nowych talentów do zespołu.

Nasz Zarząd na każdym kroku dba o to, aby ENPIRE było silną i dobrze zorganizowaną firmą o określonych celach i jasnej misji: zadbanie o kompleksową obsługę naszych Klientów.

Dział Administracji i Księgowości zajmie się całą dokumentacją związaną z realizacją transportu – od wsparcia przy zawieraniu umowy po dopięcie wszystkich formalności końcowych.

Dział Szkoleniowy i Projektowy to przede wszystkim ludzie pracujący nad pogłębianiem swojej wiedzy i przekazywaniem jej innym. Zadaniem działu jest dbanie o rozwój i wysokie kwalifikacje naszych pracowników.

Dział Marketingu odpowiada za komunikację zewnętrzną i tworzenie wartościowych treści z branży Transport-Spedycja-Logistyka.

Grupa ENPIRE

ENPIRE to więcej niż transport

Misją Grupy ENPIRE jest wspieranie rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw, tak aby nasi klienci mogli skupić się na istocie swoich biznesów. Dla Was stworzyliśmy grupę, świadczącą kompleksowe usługi z obszarów transportu, HR, prawa, finansów i marketingu. Teraz każdy przedsiębiorca jest w stanie znaleźć pomoc w rozwiązaniu problemów biznesowych w jednym miejscu, nie tracąc czasu i energii.

Zaufałeś już ENPIRE Transport, poznaj nasze inne marki. 

Zapraszamy do współpracy!Copyright 2022 ENPIRE. Polityka prywatności
ENPIRE ul. Toruńska 151, 85-880 Bydgoszcz | NIP: 9532556300 | REGON: 340351420 | tel. +48 52 569 91 62