Kariera

DLACZEGO WARTO U NAS PRACOWAĆ?

LUDZIE – Zapraszamy do świata, w którym liczą się ludzie. Dla nas niemożliwe nie istnieje. Otwartość, zaangażowanie, łatwość nawiązywania kontaktów oraz realizacja celów – to nas wyróżnia. Razem możemy więcej #ENPIREteam

ATMOSFERA – ENPIRE to niezwykłe miejsce pracy. Charakteryzuje nas przyjazna atmosfera, indywidualne podejście do każdego pracownika oraz partnerska kultura pracy. Liczymy się ze zdaniem każdego! Każdy pracownik jest dla nas ważną częścią zespołu.

RZETELNOŚĆ – Dbamy o rzetelność, szybkość i terminowość wykonywania powierzonych nam zadań. Celem naszego zespołu jest dostarczanie klientom optymalnych rozwiązań, które zapewnią im bezpieczeństwo i stabilność.

WYJĄTKOWE MIEJSCE PRACY – W związku z rozwojem firmy nie ma limitów awansów. Sam decydujesz, czy zostać świetnie zarabiającym ekspertem w branży, czy iść w kierunku zarządzania zespołem. Awans odbywa się w oparciu o wynik procesu Development Center, przygotowany przez specjalistów HR, diagnozujący mocne strony i obszary do rozwoju oraz kompetencje przywódcze, a nie subiektywne decyzje.

Benefity – co zapewniamy

DLACZEGO WARTO U NAS PRACOWAĆ?

Praca w ENPIRE to nie tylko możliwość wysokich zarobków, ale także wiele dodatkowych korzyści pozafinansowych. Wynagrodzenie prowizyjne oznacza, że zarobki naszych Spedytorów i Handlowców nie są normatywnie ograniczone.
brak limitu awansów
prywatna opieka medyczna
ubezpieczenia grupowe
profesjonalne szkolenie
konkursy motywacyjne
fundusz zakładowy
karta multisport
owoce w pracy
chillout room
benefit urodzinowy
wyprawka dla niemowlaka
wyjazdy integracyjne


Copyright 2022 ENPIRE. Polityka prywatności
ENPIRE ul. Toruńska 151, 85-880 Bydgoszcz | NIP: 9532556300 | REGON: 340351420 | tel. +48 52 569 91 62