fbpx

Transport morski
W ramach Spedycji Morskiej oferujemy zorganizowanie przewozów morskich oraz przeładunków towarów w kraju i za granicą. Gwarantujemy kompleksową obsługę logistyczną.

Dla firm eksportowych oraz importerów przygotowaliśmy specjalny pakiet usług związanych z organizacją transportu drogą morską, włącznie z obsługą przeładunków towarów na terenie kraju i za granicą. Nasze usługi obejmują pomoc w wyborze optymalnej trasy transportu, pomoc w zgromadzeniu wszystkich dokumentów potrzebnych do przewozu towarów na trasach międzynarodowych drogą morską oraz kompleksowe wsparcie związane z załadunkiem i rozładunkiem towarów ze statków, i ich dalszym transportem drogowym lub kolejowym pod wskazany przez klienta adres.

Wybierając transport morski, obniżysz koszt przewozu towarów na dużych odległościach, a także zyskasz możliwość jednorazowego przewozu większej ilości towarów, w tym transportu ładunków ponadgabarytowych. Nasza firma spedycyjna oferuje pełne wsparcie przy zorganizowaniu łańcucha dostaw, podejmując się realizacji transportu, włączając w to transport morski, od punktu A do punktu B, w systemie door to door. Sprawdź pełną listę usług realizowanych przez naszą firmę na enpire.pl i wybierz te z nich, których potrzebuje Twoje przedsiębiorstwo!


Szybkie linki

Media społecznościowe

Administratorem danych jest ENPIRE Łukasz Wojciechowski, ul. Toruńska 151, 85-880 Bydgoszcz.

Pełny obowiązek informacyjny dostępny jest na: www.enpire.pl/obowiązek-informacyjny/