fbpx

Usługi i zlecenia transportowe

Specjalizujemy się w transportach ładunków na trasach krajowych i międzynarodowych dostosowując środek transportu do Państwa potrzeb. Gwarantujemy Państwu pełne bezpieczeństwo dzięki naszej Polisie Ubezpieczeniowej.


Oferta naszej firmy spedycyjnej obejmuje wszystkie popularne rodzaje transportu towarów w zasadzie każdego typu – od przewozu standardowych przesyłek, przez przewozy palet, a na ładunkach ponadgabarytowych kończąc. Specjalizujemy się w transporcie drogowym krajowym i międzynarodowym, ale zlecenia transportowe realizowane przez naszą firmę odnoszą się również do organizacji transportu kolejowego, lotniczego i morskiego.

Nasza firma zapewnia wszechstronną pomoc przy wyborze optymalnych rozwiązań transportowych dla firm produkcyjnych i handlowych, dla eksporterów i importerów towarów sprowadzanych z dowolnego zakątka świata. Dzięki stałej współpracy z tysiącami polskich firm przewozowych, a także doskonałej znajomości rynku przewoźników lotniczych, kolejowych i morskich, jesteśmy w stanie zapewnić sprawną, w pełni kompleksową obsługę każdej firmie, która wysyła lub sprowadza do kraju dowolny rodzaj produktów. Pomagamy w przygotowaniu i skompletowaniu wszystkich dokumentów przewozowych, i na bieżąco monitorujemy wszystkie zlecenia transportowe, jakie otrzymaliśmy do realizacji.

Masz pytanie? Zadzwoń: +48 52 569 91 62

NASZE USŁUGI

WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI
https://enpire.pl/wp-content/uploads/2020/06/1-03.jpg
TRANSPORT DROGOWYhttps://enpire.pl/wp-content/uploads/2020/06/rodzaje-tr-06.jpg
TRANSPORT LOTNICZYhttps://enpire.pl/wp-content/uploads/2020/06/1-02.jpg
TRANSPORT MORSKI

https://enpire.pl/wp-content/uploads/2020/06/1-04.jpg
TRANSPORT PONADGABARYTOWYhttps://enpire.pl/wp-content/uploads/2020/06/1-05.jpg
TRANSPORT KOLEJOWYSzybkie linki

Media społecznościowe

Administratorem danych jest ENPIRE Łukasz Wojciechowski, ul. Toruńska 151, 85-880 Bydgoszcz.

Pełny obowiązek informacyjny dostępny jest na: www.enpire.pl/obowiązek-informacyjny/