fbpx

Transport międzynarodowy
Zapewniamy wszechstronne wsparcie w realizacji usług transportu międzynarodowego dla wszystkich typów przedsiębiorstw działających na rynku polskim. Dzięki wiedzy i doświadczeniu w realizacji przewozów na trasach międzynarodowych jesteśmy w stanie podołać każdemu zleceniu, bez względu na rodzaj przewożonego ładunku. Organizujemy przewozy ładunków typowych, takich jak paczki, palety czy ładunki całopojazdowe (FTL), jak również mniej typowych ładunków, w tym ładunków ponadgabarytowych. Te ostatnie wymagają użycia bardziej specjalistycznego sprzętu, wyznaczenia optymalnych tras i godzin przewozu ładunku, a także załatwienia niezbędnych formalności związanych z takim transportem – firma spedycyjna ENPIRE zajmie się całościową organizacją usług transportu międzynarodowego i zadba o wszystkie szczegóły związane z przewozem powierzonego ładunku.

Usługa transportu międzynarodowego odnosi się do organizacji przewozów drogowych, kolejowych, lotniczych i morskich. Naszą specjalnością są przewozy drogowe, ale zapewniamy kompleksowe wsparcie również w pozostałych kategoriach usług transportowych, dostarczając klientowi kompletne informacje na temat dokumentacji potrzebnej do zorganizowania takiego transportu, a także wyznaczając optymalne trasy i wskazując najbardziej opłacalne opcje przewozu konkretnego typu ładunków, zgodnie z potrzebami i wytycznymi każdego klienta. Dbamy o to, by nasze usługi transportu międzynarodowego były spójne i wszechstronne, dlatego oferujemy pomoc w organizacji przewozu towarów z punktu A do punktu B, z wykorzystaniem różnych systemów transportowych, łącząc usługi transportu drogowego z morskim czy lotniczym. Dzięki naszemu wsparciu Twój ładunek zostanie dostarczony w docelowe miejsce, w możliwie krótkim czasie, w optymalnej cenie.

Jeśli szukasz profesjonalnej firmy spedycyjnej, która zna się na transporcie międzynarodowym, skorzystaj z naszych usług. Gwarantujemy szybką, bezpieczną i atrakcyjną cenowo realizację każdego typu zlecenia związanego z transportem krajowym i międzynarodowym drogowym, kolejowym, morskim lub lotniczym. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły. Zapraszamy!


Szybkie linki

Media społecznościowe

Administratorem danych jest ENPIRE Łukasz Wojciechowski, ul. Toruńska 151, 85-880 Bydgoszcz.

Pełny obowiązek informacyjny dostępny jest na: www.enpire.pl/obowiązek-informacyjny/