Spedytor Międzynarodowy

Rozwój i szanse na awans w ENPIRE Transport to więcej niż słowa. Faktycznie doceniamy naszych pracowników, wzmacniając ich w rozwijaniu swoich kompetencji, dostrzegamy i nagradzamy spedycyjne talenty. Dołącz do naszego teamu i pracuj z najlepszymi specjalistami w branży TSL!

Obecnie szukamy osób z doświadczeniem, które dołączą do naszego zespołu na stanowisku: SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • 2-letniego doświadczenia w organizacji transportów międzynarodowych,
  • łatwości w nawiązywaniu relacji z klientem i przewoźnikiem,
  • umiejętności tworzenia ofert handlowych i prowadzenia negocjacji,
  • znajomości rynku przewoźników,
  • znajomości minimum jednego języka obcego, umożliwiającej swobodną komunikację,
  • znajomości giełd transportowych,
  • umiejętności podejmowania decyzji pod presją czasu,
  • obowiązkowości, samodzielności i bardzo dobrej organizacji pracy,
  • mile widziana własna baza klientów lub przewoźników.

TWOJE ZADANIA:

  • nadzór oraz bieżąca obsługa zleceń transportowych w zakresie spedycji,
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długofalowej współpracy,
  • nawiązywanie współpracy z przewoźnikami,
  • praca na giełdach transportowych,
  • nadzór nad dokumentacją transportową,
  • rozwiązywanie bieżących problemów związanych z przewozem towarów,
  • dbanie o wysoką jakość oferowanych usług transportowych i ich terminowość.

CO OFERUJEMY?

  • umowę o pracę i brak górnej granicy zarobków,
  • bardzo atrakcyjny i elastyczny system premiowy dopasowany do oczekiwań i potencjału,
  • stałe godziny pracy (obecnie zarówno w trybie home office, jak i systemie hybrydowym),
  • opiekę działów wspierających w codziennej pracy (weryfikacja i obsługa dokumentów, wsparcie działu windykacji i należności),
  • bogaty system Benefitów – m.in. karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe oraz PPK,
  • wspieranie rozwoju, możliwość awansów i budowania własnego zespołu,
  • wysokiej klasy auto dla najlepszych.

PONADTO:

  • atrakcyjne bonusy za polecenia i rekomendacje,
  • praca w zgranym zespole i bardzo przyjaznej atmosferze.
  • nasza oferta skierowana jest również do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Benefity

brak limitu awansów
prywatna opieka medyczna
ubezpieczenia grupowe
profesjonalne szkolenie
konkursy motywacyjne
fundusz zakładowy
karta multisport
owoce w pracy
chillout room
benefit urodzinowy
wyprawka dla niemowlaka
wyjazdy integracyjne