Asystent/ka w Dziale Spedycji Międzynarodowej

Jeśli chcesz osiągnąć sukces finansowy i zostać samodzielnym spedytorem międzynarodowym w firmie notującej rekordowe wzrosty, zapraszamy do naszego zespołu! Dołącz do teamu najlepszych specjalistów w branży i rozpocznij swój rozwój na stanowisku: Asystent/ka w Dziale Spedycji Międzynarodowej

JEŚLI:

  • angażujesz się w 100% w to co robisz,
  • znasz jeden język obcy w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
  • interesujesz się branżą TSL i to z nią wiążesz przyszłość,
  • posiadasz pierwsze doświadczenie w dziale spedycji/ logistyki i chcesz się dalej rozwijać w tym kierunku,
  • nie lubisz monotonii w pracy.

TWOJE ZADANIA:

  • rejestracja nowych kontrahentów i przewoźników,
  • przygotowywanie ofert dla klientów,
  • obsługa giełd transportowych,
  • pozyskiwanie nowych kontrahentów i przewoźników,
  • współpraca międzynarodowa z klientami oraz przewoźnikami z Europy,
  • nadzorowanie przebiegu transportu towarów,
  • uzupełnianie danych w systemie,
  • monitorowanie poprawnego obiegu dokumentów,
  • praktyczna nauka zawodu spedytora.

GWARANTUJEMY:

  • zdobycie doświadczenia w zakresie spedycji drogowej z możliwością awansu na stanowisko samodzielnego spedytora międzynarodowego,
  • praktyczne szkolenia z zakresu spedycji,
  • pracę w zgranym zespole i bardzo przyjaznej atmosferze,
  • profesjonalne narzędzia pracy i atrakcyjny,
  • pakiet bonusów pracowniczych.

PONADTO:

  • pracujemy w stałych godzinach,
  • zapewniamy opiekę działów wspierających w codziennej pracy (weryfikacja i obsługa dokumentów, wsparcie działu windykacji i należności),
  • oferujemy bogaty system Benefitów – m.in. karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe oraz PPK, świętowanie urodzin.

Benefity

brak limitu awansów
prywatna opieka medyczna
ubezpieczenia grupowe
profesjonalne szkolenie
konkursy motywacyjne
fundusz zakładowy
karta multisport
owoce w pracy
chillout room
benefit urodzinowy
wyprawka dla niemowlaka
wyjazdy integracyjne