fbpx

SPEDBOOK

https://enpire.pl/wp-content/uploads/2020/11/spedbook-reklama-01-strona.jpg

TSL jest branżą zajmującą się kompleksową obsługą przewozów ładunku, od zaplanowania całego procesu, nadania przesyłki, aż po dostarczenie jej w nienaruszonym stanie do odbiorcy. Każdy z elementów tego procesu jest równie ważny, niedopracowanie jakiegokolwiek szczegółu może zaburzyć równowagę i efektywność całego łańcucha dostaw. Każdy spedytor wie, że nie ma łatwych zleceń, zawsze trzeba być przygotowanych na nieoczekiwane trudności.

Doświadczenia zdobyte przez naszych specjalistów przy wymagających transportach są świetnym materiałem do nauki dla osób zajmujących się logistyką w każdej firmie. Postanowiliśmy je opisać i zebrać w formie SpedBooka, tak by posłużyły jako studium przypadku dla specjalistów branży transportowej.

Czego dowiesz się z naszych Case Studies? Przede wszystkim odpowiemy na pytanie dlaczego spedytor powinien cechować się wysoką kreatywnością oraz jak zorganizować transport pod presją czasu. Opowiemy też o tym dlaczego certyfikacja firmy transportowej jest bardzo ważna i co można zyskać, zdobywając nowe uprawnienia. Dowiecie się również, jak zaoszczędzić na transporcie towarów czas i pieniądze kontrahenta, czyli jak zoptymalizować koszty przewozu.

Mamy też dla Was specjalny dodatek, check listę dokumentów potrzebnych do odprawy celnej Twojego towaru.

Zapraszamy na pełną przygód podróż z historiami spedytorów ENPIRE Transport.

Szybkie linki

Media społecznościowe

Administratorem danych jest ENPIRE Łukasz Wojciechowski, ul. Toruńska 151, 85-880 Bydgoszcz.

Pełny obowiązek informacyjny dostępny jest na: www.enpire.pl/obowiązek-informacyjny/