Nagrody i wyróżnienia

Diamentowy Certyfikat Rzetelności

Grupa ENPIRE kolejny raz otrzymała wyróżnienie w programie Rzetelna Firma. Tym razem zostaliśmy nagrodzeni Diamentowym Certyfikatem Rzetelności, który został przyznany 15 grudnia 2020 roku online na X Gali wręczania Złotych Certyfikatów Rzetelności. Rzetelna Firma to program, który pokazuje, że rzetelność i uczciwość w biznesie jest najważniejsza. Zdobyty certyfikat potwierdza, że ENPIRE jest dobrym kontrahentem biznesowym i firmą godną polecenia.

Zapraszamy do obejrzenia momentu przyznawania nam tego wyróżnienia.

Orły Transportu

ENPIRE Transport po raz kolejny została laureatem nagrody Orły Transportu. Jest to już trzecie wyróżnienie naszej firmy jako lidera w branży transportowej. Plebiscyt Orły Transportu wskazuje przedsiębiorstwa, które wyznaczają kierunek, stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji. Jest to szczególne wyróżnienie, gdyż w tym konkursie kapitułą oceniającą są sami Klienci – to ich werdykt potwierdza profesjonalizm usług startujących w plebiscycie firm. Wszystkim naszym Klientom dziękujemy za zaufanie i docenienie ENPIRE.

Polska Izba Spedycji i Logistyki

W kwietniu 2020 roku ENPIRE zostało zaproszone do grona członków Państwowej Izby Spedycji i Logistyki, która z kolei jest narodowym członkiem International Federation of Freight Forwarders Associations “FIATA”. Wyróżnienie o tyle ważne, ponieważ, aby dołączyć do tak szacownego grona trzeba uzyskać zgodę aktualnych członków i zostać wskazanym do nominacji przynajmniej przez dwóch z nich.
Tym samym ENPIRE zyskuje kolejny po IATA i WCA certyfikat członkowski. To duże wyróżnienie dla firmy i moc do dalszego działania i podejmowania współpracy z liczącymi się graczami na rynkach transportowych.

IATA Cargo Agent

WCA Leading the World in Logistics Partnering

Światowa Firma 2020

Gazele Biznesu 2020Copyright 2022 ENPIRE. Polityka prywatności
ENPIRE ul. Toruńska 151, 85-880 Bydgoszcz | NIP: 9532556300 | REGON: 340351420 | tel. +48 52 569 91 62