fbpx

Jesteśmy
Eko Firmą


ENPIRE KIERUJE SIĘ POSTAWAMI PROEKOLOGICZNYMI


ENPIRE Transport jest firmą, która kieruje się odpowiedzialnością społeczną. Staramy się, aby wszystkie nasze działania uwzględniały zarówno dobro naszych pracowników, jak i interesy społeczne. Ważnym elementem tego podejścia są działania proekologiczne, które minimalizują negatywny wpływ przedsiębiorstwa na środowisko.
#ENPIREteam jest eko.


EKO FLOTA

https://enpire.pl/wp-content/uploads/2021/02/p-07.jpg

POSTAWY EKO W FIRMIE

https://enpire.pl/wp-content/uploads/2021/02/p-08.jpg

E-DOKUMENTY

https://enpire.pl/wp-content/uploads/2021/02/p-09.jpg

75% pojazdów ENPIRE posiada certyfikat emisji spalin EURO6. Nasze auta są regularnie serwisowane, aby wykluczyć nieprawidłowe działanie, które mogłoby powodować większe zanieczyszczanie środowiska. Nasi Spedytorzy planując zlecenia, zawsze mają na uwadze zoptymalizowanie wszystkich tras, zmniejszając tym samym zużycie paliwa. Dodatkowo kierowcy naszych samochodów przechodzą szkolenia z bezpiecznej i ekonomicznej jazdy.

Nasi pracownicy już pierwszego dnia pracy są szkoleni w jaki sposób segregować odpady, racjonalnie gospodarować zasobami wody i energii elektrycznej. Aby zmniejszyć ślad węglowy zachęcamy naszych pracowników do car sharingu oraz dajemy im możliwość pracy z domu. W biurach korzystamy z filtrów do wody, co znacznie zmniejsza zużycie plastikowych butelek.

Staramy się zminimalizować drukowanie dokumentów, a błędne wydruki wykorzystujemy jako papier na notatki. Makulaturę wrzucamy do pojemnika na papier. Korzystamy z narzędzi do elektronicznego udostępniania dokumentów zarówno wewnątrz firmy jak i w komunikacji zewnętrznej. Naszym kontrahentom proponujemy możliwość skorzystania z e-faktury, tak aby nie było potrzeby drukowania i wysyłania dokumentów.


Szybkie linki

Media społecznościowe

Administratorem danych jest ENPIRE Łukasz Wojciechowski, ul. Toruńska 151, 85-880 Bydgoszcz.

Pełny obowiązek informacyjny dostępny jest na: www.enpire.pl/obowiązek-informacyjny/