fbpx
Grupa ENPIRE
tel.: +48 52 569 91 62

Talent Acquisition & Recruitment Specialist

Wyślij nam swoją aplikację!

Firma ENPIRE, jedno z niewielu polskich przedsiębiorstw zaklasyfikowanych do prestiżowego rankingu Financial Times FT1000 – najszybciej rozwijających się firm w Europie, poszukuje doświadczonych osób na stanowisko Talent Acquisition & Recruitment Specialist.
Jeśli chcesz osiągnąć sukces zawodowy w firmie o wysokiej pozycji na rynku – zapraszamy do naszego zespołu!
Dołącz do najlepszych specjalistów w branży.

  • pracowałeś/aś na podobnym stanowisku w agencji zatrudnienia lub firmie outsourcingowej,
  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży i realizacji usług HR,
  • potrafisz prowadzić pogłębione wywiady z kandydatami,
  • cechuje cię samodzielność i nastawienie na przełamywanie barier oraz osiąganie najlepszych wyników,
  • posługujesz się swobodnie językiem angielskim,
  • chcesz być odpowiedzialny/a za realizację projektów od początku do końca,
  • masz doświadczenie w poszukiwaniu kandydatów metodami bezpośrednimi – direct/executive search, headhunting, networking,
  • posiadasz wykształcenie wyższe (mile widziane: psychologia, socjologia, zzl, zarządzanie).

Twoje zadania:

  • kontakt i identyfikacja potrzeb klientów z zakresu profesjonalnego doradztwa oraz eksperckie wsparcie w zakresie rekrutacji,
  • wsparcie klientów w pozyskiwaniu oraz zatrudnianiu oczekiwanych pracowników,
  • realizacja wielokanałowej strategii przyciągania i pozyskiwania kandydatów w tym direct i executive search, social media, headhunting,
  • prowadzenie wywiadów telefonicznych i spotkań rekrutacyjnych z kandydatami,
  • kompleksowa realizacja i koordynacja procesów rekrutacji i selekcji dla wszystkich oddziałów firmy,
  • stały kontakt z managerami i kandydatami na każdym z etapów procesu rekrutacji i zatrudnienia,
  • udział w akcjach employer brandingowych wśród pracodawców oraz pracowników.
Będziesz pracował dla firmy, gdzie tworzymy świetną atmosferę i partnerską kulturę pracy. Jesteśmy zgranym zespołem. Gwarantujemy, że będziesz mógł brać aktywny udział w rozwoju firmy, dzięki czemu rozwiniesz swoje umiejętności. Jesteśmy otwarci na twoje pomysły. Zależy nam, abyś osiągał sukcesy razem z nami.
Jeśli uważasz, że jesteś brakującą częścią naszej drużyny, prześlij nam Twoje CV!

Wybierz lokalizację

Warszawa

Gdańsk

Bydgoszcz

Wybierz język

Szybkie linki

Media społecznościowe