fbpx

SPEDYTOR LOTNICZY

Wyślij nam swoją aplikację!

Miasto: Warszawa, Bydgoszcz, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Białystok, Katowice

Rozwój i szanse na awans – w ENPIRE Transport to więcej niż słowa. Faktycznie doceniamy naszych pracowników, wzmacniając ich w rozwijaniu swoich kompetencji, dostrzegamy i nagradzamy spedycyjne talenty. Dołącz do nas i pracuj z najlepszymi specjalistami w branży TSL!

Poszukujemy osób o określonych umiejętnościach, które chciałyby dołączyć do naszego ENPIREteam i budować z nami najlepszy zespół spedycji lotniczej.

W związku z silną ekspansją i rozwojem naszych usług obecnie poszukujemy ambitnych spedytorów oraz zgranych zespołów do współpracy.

Czego oczekujemy:

  • Minimum dwuletniego doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym,
  • Znajomości rynku eksporterów i importerów,
  • Znajomości zagadnień związanych z transportem i spedycją z naciskiem na lotniczą,
  • Dobrej znajomości program MS Excel,
  • Umiejętności tworzenia ofert handlowych i prowadzenia negocjacji,
  • Umiejętności podejmowania decyzji pod presją czasu,
  • Obowiązkowości, samodzielności i bardzo dobrej organizacji pracy,

Twoje zadania:

  • Planowanie i realizowanie zleceń spedycyjnych frachtu lotniczego (eksport-import),
  • Przygotowywanie ofert dla klientów,
  • Realizację założeń budżetowych,
  • Dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych Klientom,
  • Budowanie długofalowej współpracy z podwykonawcami, optymalizacja kosztów,
  • Organizowanie transportów drogowych z/do lotniska,
  • Współpracę z partnerami – liniami lotniczymi, agencjami i agentami zagranicznymi.

Co oferujemy?

  • Umowę o pracę i brak górnej granicy zarobków,
  • Bardzo atrakcyjny i elastyczny system premiowy dopasowany do oczekiwań i potencjału,
  • Stałe godziny pracy (obecnie zarówno w trybie home office, jak i systemie hybrydowym),
  • Opiekę działów wspierających w codziennej pracy (weryfikacja i obsługa dokumentów,
  • Wsparcie działu windykacji i należności),
  • Bogaty system Benefitów – m.in. karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe oraz PPK,
  • Wspieranie rozwoju, możliwość awansów i budowania własnego zespołu,
  • Wysokiej klasy auto dla najlepszych.

Ponadto:

  • Atrakcyjne bonusy za polecenia i rekomendacje,
  • Praca w zgranym zespole i bardzo przyjaznej atmosferze.
  • Nasza oferta skierowana jest również do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Tworzymy grono najlepszych. Jeśli uważasz, że jesteś brakującą częścią naszej drużyny – czekamy na Twoje CV!

Szybkie linki

Media społecznościowe

Administratorem danych jest ENPIRE Łukasz Wojciechowski, ul. Toruńska 151, 85-880 Bydgoszcz.

Pełny obowiązek informacyjny dostępny jest na: www.enpire.pl/obowiązek-informacyjny/