fbpx

SPEDYTOR KOLEJOWY

Wyślij nam swoją aplikację!

Miasto: Bydgoszcz, Białystok, Gdańsk, Katowice, Warszawa, Poznań, Wrocław

Rozwój i szanse na awans – w ENPIRE Transport to więcej niż słowa. Faktycznie doceniamy naszych pracowników, wzmacniając ich w rozwijaniu swoich kompetencji, dostrzegamy i nagradzamy spedycyjne talenty. Dołącz do nas i pracuj z najlepszymi specjalistami w branży TSL!

Poszukujemy osób o określonych umiejętnościach, które chciałyby dołączyć do naszego ENPIREteam i budować z nami najlepszy zespół spedycji kolejowej.

Czego oczekujemy:

  • minimum dwuletniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomości procedur celnych oraz przepisów związanych z transportem kolejowym,
  • umiejętności swobodnego poruszania się po giełdach transportowych,
  • dobrej znajomości programu MS Excel,
  • umiejętności tworzenia ofert handlowych i prowadzenia negocjacji,
  • umiejętności podejmowania decyzji pod presją czasu,
  • obowiązkowości, samodzielności i bardzo dobrej organizacji pracy,
  • znajomości minimum jednego języka obcego, umożliwiającej swobodną komunikację.

Jakie będą Twoje zadania:

  • planowanie i realizacja transportów kolejowych z Chin oraz do Chin,
  • ustalanie warunków przewozów,
  • monitorowanie i koordynację zleceń (dowozy i odwozy),
  • nawiązywanie i rozwijanie pozytywnych relacji Klientami,
  • przygotowywanie ofert dla stałych Klientów,
  • optymalizacja kosztów spedycyjnych,
  • prowadzenie dokumentacji operacyjnej,
  • realizacja założeń budżetowych,
  • współpraca z przewoźnikami oraz Agentami Celnymi,
  • rozwiązywanie bieżących problemów związanych z przewozem towarów,
  • dbanie o wysoką jakość oferowanych usług transportowych i ich terminowość.

Co oferujemy?

  • umowę o pracę i brak górnej granicy zarobków,
  • bardzo atrakcyjny i elastyczny system premiowy dopasowany do oczekiwań i potencjału,
  • stałe godziny pracy (obecnie zarówno w trybie home office, jak i systemie hybrydowym),
  • opiekę działów wspierających w codziennej pracy (weryfikacja i obsługa dokumentów, wsparcie działu windykacji i należności),
  • bogaty system Benefitów – m.in. karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe oraz PPK,
  • wspieranie rozwoju, możliwość awansów i budowania własnego zespołu,
  • wysokiej klasy auto dla najlepszych.

Ponadto:

  • atrakcyjne bonusy za polecenia i rekomendacje,
  • praca w zgranym zespole i bardzo przyjaznej atmosferze.
  • nasza oferta skierowana jest również do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Tworzymy grono najlepszych. Jeśli uważasz, że jesteś brakującą częścią naszej drużyny – czekamy na Twoje CV!

Szybkie linki

Media społecznościowe

Administratorem danych jest ENPIRE Łukasz Wojciechowski, ul. Toruńska 151, 85-880 Bydgoszcz.

Pełny obowiązek informacyjny dostępny jest na: www.enpire.pl/obowiązek-informacyjny/