fbpx

Młodszy specjalista ds. oceny ryzyka kredytowego

Wyślij nam swoją aplikację!

Miasto: Bydgoszcz

Nie musisz posiadać wiedzy branżowej ani doświadczenia – zadbaj o motywację do ich zdobycia. Resztę pozostaw nam – wszystkiego Cię nauczymy.

Firma ENPIRE – laureat plebiscytu Światowa Firma – Worldwide Company 2019, lider rankingu Gazele Biznesu 2019, a także jedno z niewielu polskich przedsiębiorstw, zaklasyfikowanych do prestiżowego rankingu Financial Times FT1000 – najszybciej rozwijających się firm w Europie poszukuje ambitnych młodszych specjalistów ds. oceny ryzyka kredytowego.

Jeśli chcesz osiągnąć sukces zawodowy i rozwinąć karierę w firmie o wysokiej pozycji na rynku, notującej rekordowe wzrosty – zapraszamy do naszego zespołu!

Dołącz do #ENPIREteam i tak jak inni osiągnij swój finansowy sukces. Pewnie już wiesz o naszej bezkonkurencyjnej atmosferze, przekonaj się o tym, wyślij do nas CV i dołącz do nas jak najszybciej.

Twoje zadania:

  • Weryfikacja sytuacji finansowej i przyznawanie oceny kredytowej oraz limitów kredytowych kontrahentom,
  • Bieżące monitorowanie sytuacji finansowej stałych kontrahentów,
  • Monitoring trendów portfela kredytowego,
  • Samodzielne tworzenie raportów dot. ryzyka kredytowego,
  • Współpraca z działem spedycji i windykacji.

Nasze wymagania:

  • Umiejętność analitycznego myślenia, pracy pod presją czasu, asertywność oraz dokładność,
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (prawo lub profil ekonomiczny, finansowy).
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy – mile widziane,
  • Wiedza z zakresu rachunkowości, analizy sprawozdań finansowych oraz oceny kondycji finansowej podmiotów gospodarczych,
  • Zaawansowana znajomość MS Excel,
  • Znajomość języka angielskiego.

Tworzymy grono najlepszych. Jeśli uważasz, że jesteś brakującą częścią naszej drużyny – czekamy na Twoje CV!

www.facebook.com/enpireteam

www.instagram.com/enpire.team

Wyślij aplikację:

Szybkie linki

Media społecznościowe

Administratorem danych jest ENPIRE Łukasz Wojciechowski, ul. Toruńska 151, 85-880 Bydgoszcz.

Pełny obowiązek informacyjny dostępny jest na: www.enpire.pl/obowiązek-informacyjny/