fbpx
Grupa ENPIRE
tel.: +48 52 569 91 62

Specjalista ds. rekrutacji i headhuntingu

Wyślij nam swoją aplikację!

Firma ENPIRE, jedno z niewielu polskich przedsiębiorstw zaklasyfikowanych do prestiżowego rankingu Financial Times FT1000 – najszybciej rozwijających się firm w Europie, poszukuje doświadczonych osób na stanowisko Specjalisty ds. Rekrutacji i Headhuntingu (Talent Acquisition & Recruitment Specialist).
Jeśli chcesz osiągnąć sukces zawodowy w firmie o wysokiej pozycji na rynku – zapraszamy do naszego zespołu!
Dołącz do najlepszych specjalistów w branży.
  • pracowałeś/aś na podobnym stanowisku w agencji zatrudnienia lub firmie outsourcingowej,
  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży i realizacji usług HR,
  • potrafisz prowadzić pogłębione wywiady z kandydatami,
  • cechuje cię samodzielność i nastawienie na przełamywanie barier oraz osiąganie najlepszych wyników,
  • posługujesz się swobodnie językiem angielskim,
  • chcesz być odpowiedzialny/a za realizację projektów od początku do końca,
  • masz doświadczenie w poszukiwaniu kandydatów metodami bezpośrednimi – direct/executive search, headhunting, networking,
  • posiadasz wykształcenie wyższe (mile widziane: psychologia, socjologia, zzl, zarządzanie).
Twoje zadania:
  • prowadzenie wywiadów telefonicznych i spotkań rekrutacyjnych z kandydatami,
  • realizacja wielokanałowej strategii przyciągania i pozyskiwania kandydatów w tym direct i executive search, social media, headhunting,
  • stały kontakt z managerami i kandydatami na każdym z etapów procesu rekrutacji i zatrudnienia,
  • kompleksowa realizacja i koordynacja procesów rekrutacji i selekcji dla oddziałów firmy,
  • kontakt i identyfikacja potrzeb klientów z zakresu profesjonalnego doradztwa oraz eksperckie wsparcie w zakresie rekrutacji,
  • wsparcie klientów w pozyskiwaniu oraz zatrudnianiu oczekiwanych pracowników,
  • udział w akcjach employer brandingowych wśród pracodawców oraz pracowników.
Będziesz pracował dla firmy, gdzie tworzymy świetną atmosferę i partnerską kulturę pracy. Jesteśmy zgranym zespołem. Gwarantujemy, że będziesz mógł brać aktywny udział w rozwoju firmy, dzięki czemu rozwiniesz swoje umiejętności. Jesteśmy otwarci na twoje pomysły. Zależy nam, abyś osiągał sukcesy razem z nami.
Jeśli uważasz, że jesteś brakującą częścią naszej drużyny, prześlij nam Twoje CV!

Wybierz lokalizację

Warszawa

Poznań

Białystok

Wrocław

Gdańsk

Bydgoszcz

Katowice

Łódź

Kraków

Olsztyn

Szczecin

Lublin

Opole

Toruń

Kielce

Gorzów Wielkopolski

Wybierz język

Szybkie linki

Media społecznościowe