fbpx
Grupa ENPIRE
tel.: +48 52 569 91 62

Specjalista ds.płatności i rozliczeń

Wyślij nam swoją aplikację!

Firma ENPIRE, jedno z niewielu polskich przedsiębiorstw zaklasyfikowanych do prestiżowego rankingu Financial Times FT1000 – najszybciej rozwijających się firm w Europie,
poszukuje doświadczonego pracownika na stanowisko Specjalista ds. płatności i rozliczeń.
Jeśli chcesz osiągnąć sukces zawodowy w firmie o wysokiej pozycji na rynku – zapraszamy do naszego zespołu!
Dołącz do najlepszych specjalistów w branży.

– posiadasz wykształcenie min. średnie ekonomiczne lub wyższe o kierunku finanse i rachunkowość,
– posiadasz doświadczenie w pracy w dziale księgowości i zajmowałaś/eś się płatnościami i rozliczeniami,
– chcesz pracować w dynamicznie rozwijającym się środowisku,
– odnajdujesz się w pracy, która wymaga samodzielności i terminowości oraz dobrej organizacji pracy i dokładności,
– komunikatywnie porozumiewasz się w języku angielskim (mile widziane).

Twoje zadania:

  • przygotowywanie i realizacja płatności w systemie księgowym i bankowym
  • generowanie oraz księgowanie wyciągów bankowych złotówkowych i walutowych
  • kontrola poprawności rozliczeń, księgowań oraz wyjaśnianie bieżących płatności
  • wystawianie oraz księgowanie faktur i innych dokumentów księgowych
  • kontrola rozrachunków z kontrahentami
  • współpraca w zakresie faktoringu
  • stały kontakt z Działem reklamacji i należności
  • przygotowywanie analiz i raportów

Jeśli uważasz, że jesteś brakującą częścią naszej drużyny, prześlij nam Twoje CV!

Będziesz pracował dla firmy, gdzie tworzymy świetną atmosferę i partnerską kulturę pracy. Jesteśmy zgranym zespołem. Gwarantujemy, że będziesz mógł brać aktywny udział w rozwoju firmy, dzięki czemu rozwiniesz swoje umiejętności. Jesteśmy otwarci na twoje pomysły. Zależy nam, abyś osiągał sukcesy razem z nami.

Wybierz lokalizację

Bydgoszcz

Wybierz język

Szybkie linki

Media społecznościowe