fbpx

Specjalista ds. Oceny Ryzyka Kredytowego

Wyślij nam swoją aplikację!

Firma ENPIRE – zdobywca Geparda Biznesu 2018 i lider rankingu Gazele Biznesu 2018, a także jedno z niewielu polskich przedsiębiorstw zaklasyfikowanych do prestiżowego rankingu Financial Times FT1000 – najszybciej rozwijających się firm w Europie – poszukuje Specjalisty ds. oceny ryzyka kredytowego.
Jeśli chcesz rozwinąć karierę w firmie o wysokiej pozycji na rynku, notującej rekordowe wzrosty – zapraszamy do naszego zespołu! Dołącz do teamu najlepszych specjalistów w branży.

Twoje zadania:

  • Weryfikacja sytuacji finansowej i przyznawanie oceny kredytowej oraz limitów kredytowych kontrahentom
  • Samodzielne sporządzanie raportów z zakresu ryzyka kredytowego
  • Budowa narzędzi wspierających zarządzanie ryzykiem kredytowym
  • Monitoring trendów portfela kredytowego i rekomendacja obszarów do rozwoju
  • Budowa, rozwój i utrzymanie modeli prognoz strat kredytowych i modeli scoringowych

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (profil ekonomiczny, finansowy lub inne kierunki ścisłe)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy lub na stanowisku analityka kredytowego
  • Szeroka wiedza z zakresu rachunkowości, analizy sprawozdań finansowych oraz oceny kondycji finansowej podmiotów gospodarczych
  • Umiejętność analitycznego myślenia, pracy pod presją czasu oraz dokładność
  • Zaawansowana znajomość MS Excel
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana.

Skupiamy grono najlepszych specjalistów w branży. Jeśli uważasz, że jesteś brakującą częścią naszej drużyny – czekamy na Twoje CV!

facebook.com/enpireteam

Warszawa

Bydgoszcz

Gdańsk

Wybierz język

Szybkie linki

Media społecznościowe