fbpx
Grupa ENPIRE
tel.: +48 52 569 91 62

SPECJALISTA DS. MARKETINGU

Wyślij nam swoją aplikację!

Dołącz do #ENPIREteam i osiągnij sukces w najszybciej rozwijającej się firmie TSL w Polsce.
Owoce w pracy, prywatna opieka medyczna, karta Multisport? To tylko początek listy!
Pewnie już wiesz o naszej bezkonkurencyjnej atmosferze. Zobacz sam, wyślij CV i dołącz do nas!

Zadania:

  • współudział w tworzeniu i wdrażaniu planów marketingowych oraz kampanii reklamowych
  • projektowanie identyfikacji wizualnej i materiałów reklamowych
  • wdrażanie rozwiązań związanych z budowaniem rozpoznawalności marki i ugruntowaniem silnej pozycji na rynku
  • analizowanie efektów działań marketingowych
  • administrowanie i aktualizacja firmowej strony internetowej
  • redagowanie różnego rodzaju treści i materiałów informacyjnych
  • wsparcie działu sprzedaży i HR
  • prowadzenie kampanii w mediach społecznościowych.

Oczekiwania:

  • doświadczenie min. rok na takim samym lub podobnym stanowisku
  • praktyczna znajomość zagadnień: SEO i SEM, social media, content marketing, branding itp.
  • umiejętność posługiwania się narzędziami Google AdWords, Google Analytics
  • dobra znajomość pakietu Adobe (zwłaszcza Photoshop, Illustrator)
  • dobra znajomość pakietu G Suite
  • praktyczna znajomość FreshMail’a
  • dobra znajomość CMS (WordPress) oraz podstawowa HTML
  • mile widziana znajomość podstaw fotografii oraz filmowania i montażu
  • znajomość najnowszych trendów w marketingu, zwłaszcza w marketingu internetowym
  • kreatywność, nieszablonowość, „otwarty umysł”
  • komunikatywność, pozytywna energia
  • wielozadaniowość, przedsiębiorczość, operatywność i zaangażowanie w projekty zespołu
  • mile widziane wykształcenie związane z marketingiem.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • rozwój zawodowy z możliwością ukierunkowania na konkretne specjalności
  • pracę w młodym, dynamicznym, ambitnym zespole otwartym na nowe wyzwania i koncepcje
  • dostęp do materiałów pomocniczych oraz narzędzi pozwalających poszerzyć wiedzę
  • realną możliwość wpływu na rozwój firmy.

Jeśli chcesz współtworzyć kolejne sukcesy firmy, która jest:

  • najdynamiczniej rozwijającą się firmą branży TSL w Polsce; uhonorowaną 1. miejscem w regionalnym oraz 2. w ogólnopolskim rankingu Pulsu Biznesu
  • jedną z najszybciej rozwijających się firm w Europie (wg prestiżowego rankingu Financial Times)
  • zdobywcą Gazeli Biznesu 2018, Geparda Biznesu 2018 i Światowej Firmy 2018 oraz wielu innych.

Ale przede wszystkim:

  • stawia na rozwój kadry i przyjazną atmosferę pracy
  • dba o swoich pracowników, nagradza najlepszych
  • zapewnia dostęp do licznych benefitów (opieki medycznej, ubezpieczenia, karty multisport)
  • gwarantuje możliwość rozwoju zawodowego i wykorzystanie potencjału.

To wybór jest jeden – ENPIRE.

Skupiamy grono najlepszych specjalistów w branży. Jeśli uważasz, że jesteś brakującą częścią naszej drużyny – czekamy na Twoje CV!

Wybierz lokalizację

Warszawa

Wybierz język

Szybkie linki

Media społecznościowe