Specjalista ds. social media i marketingu

Rozwój i szanse na awans w ENPIRE Transport to więcej niż słowa. Faktycznie doceniamy naszych pracowników, wzmacniając ich w rozwijaniu swoich kompetencji, dostrzegamy i nagradzamy spedycyjne talenty. Dołącz do naszego teamu i pracuj z najlepszymi specjalistami w branży TSL!

Obecnie szukamy osób z doświadczeniem, które dołączą do naszego zespołu na stanowisku: Specjalista ds. social media i marketingu

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • zainteresowanie najnowszymi trendami w marketingu i wdrażanie ich do swojej pracy
  • kreatywność i zaangażowanie w wykonywane zadania
  • umiejętność prowadzenia w praktyce kanałów w social mediach: Facebook, Instagram, Linkedin
  • lekkie i kreatywne pióro do tworzenia niebanalnych treści
  • znajomość zagadnień związanych z SEM/SEO
  • praktyczne doświadczenie w obsłudze Google Ads, Facebook Ads (obsługa kampanii, raportowanie, analityka)
  • umiejętność analizy danych, w szczególności znajomość narzędzi niezbędnych do prowadzenia kampanii (Google Analytics, Google Tag Manager, Google Search Console)
  • znajomość i umiejętność obsługi CMS np. WordPress
  • zaawansowana znajomość programów takich jak Photoshop, Illustrator, Indesign
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy wielozadaniowej
  • chęć podjęcia pracy pełnej wyzwań i dynamiki działania

TWOJE ZADANIA:

  • realizowanie zleceń marketingowych dla klientów agencji ENPIRE Marketing
  • prowadzenie kampanii reklamowych w social media
  • prowadzenie profili w mediach społecznościowych
  • współtworzenie i wdrażanie strategii marketingowych dla klientów
  • obsługiwanie kampanii w Google Ads

CO OFERUJEMY?

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • stałe godziny pracy
  • atrakcyjne bonusy za polecenia i rekomendacje
  • bogaty system benefitów – m.in. karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe oraz PPK
  • pracę w zgranym zespole i bardzo przyjaznej atmosferze

PONADTO:

  • chętnie zapoznamy się z Twoim portfolio

Benefity

brak limitu awansów
prywatna opieka medyczna
ubezpieczenia grupowe
profesjonalne szkolenie
konkursy motywacyjne
fundusz zakładowy
karta multisport
owoce w pracy
chillout room
benefit urodzinowy
wyprawka dla niemowlaka
wyjazdy integracyjne