fbpx
Grupa ENPIRE
tel.: +48 52 569 91 62

SPECJALISTA DS. CONTROLLINGU

Wyślij nam swoją aplikację!

Miasto: Bydgoszcz

– Posiadasz wykształcenie wyższe w zakresie finansów/ekonomia/rachunkowość/zarządzania,
– Sprawnie obsługujesz komputer i pakiet MS Office,
– Posiadasz doświadczenie w tworzeniu procedur,
– Mile widziane jeśli posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze controllingu i analiz finansowych,
– Dodatkowym atutem będzie jeśli posiadasz wiedzę z zakresu ISO,
– Posiadasz wysoko rozwinięte zdolności analityczne, umiejętność wyciągania wniosków oraz pracy pod presją czasu,
– Jesteś osobą samodzielną w działaniu, z inicjatywą oraz proaktywnie podchodzącą do rozwiązywanych problemów,
– Cechuje Cię wielozadaniowość, doskonała organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole.

Zadania:

– Analizowanie danych finansowych,
– Optymalizacja raportów i narzędzi do raportowania,
– Przygotowywanie i wdrażanie procedur oraz narzędzi controllingowych,
– Wsparcie podczas planowania rocznych budżetów oraz monitorowanie ich realizacji,
– Przygotowanie i rozwój narzędzi wspierających proces zarządzania budżetem,
– Analiza realizacji kosztów i wydatków,
– Weryfikacja poprawności danych, księgowań, rozliczania transakcji,
– Sporządzanie analiz i raportów na wewnętrzne potrzeby firmy.

Oferujemy Ci:

– pracę w firmie zaklasyfikowanej do prestiżowego rankingu Financial Times FT1000 – najszybciej rozwijających się firm w Europie – jako jedno z niewielu polskich przedsiębiorstw, a także będącej liderem rankingu Gazele Biznesu 2018 i zdobywcą Geparda Biznesu 2018,
– stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze etatu,
– możliwość rozwoju zawodowego przez realizację odpowiedzialnych zadań,
– pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
– realny wpływ na rozwój firmy,
– możliwość nieustannego doskonalenia zawodowego,
– realizację własnych pomysłów,
– opieka medyczna, karta multisport, imprezy integracyjne
ale przede wszystkim… zgrany zespół i świetną atmosferę w pracy!

Będziesz pracował/a dla firmy, której najważniejszym kapitałem są ludzie. Tworzymy dobrą atmosferę i partnerską kulturę pracy. Jesteśmy zgranym zespołem. Gwarantujemy, że będziesz brał aktywny udział w rozwoju firmy dzięki czemu rozwiniesz swoje umiejętności. Zależy nam, abyś osiągał sukcesy razem z nami.

Jeżeli chcesz pracować w wyjątkowym, prężnie rozwijającym się zespole

i wykorzystywać swój potencjał – prześlij nam swoje CV! 🙂

Zapraszamy do aplikowania i do zobaczenia na rozmowie rekrutacyjnej!

Wybierz język

Szybkie linki

Media społecznościowe