fbpx

Asystent/ka Działu Spedycji

Wyślij nam swoją aplikację!

Miasto: Bydgoszcz

Firma ENPIRE – laureat plebiscytu Światowa Firma – Worldwide Company 2019, lider rankingu Gazele Biznesu 2019, a także jedno z niewielu polskich przedsiębiorstw, zaklasyfikowanych do prestiżowego rankingu Financial Times FT1000 – najszybciej rozwijających się firm w Europie poszukuje Pracownika Sekretariatu.

Dołącz do #ENPIREteam i tak jak inni osiągnij swój sukces. Szukamy najlepszych! Pewnie już wiesz o naszej bezkonkurencyjnej atmosferze, przekonaj się o tym, wyślij do nas CV i dołącz do nas jak najszybciej.

Aplikuj, jeżeli interesuje Cię:

  • praca w zgranym zespole i bardzo przyjaznej atmosferze,
  • profesjonalne narzędzia pracy i atrakcyjny pakiet bonusów pracowniczych,
  • umowa o pracę,
  • stałe godziny pracy 8-16,
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Jesteś osobą, która:

  • jest ambitna, pewna siebie i skuteczna,
  • konsekwentnie dąży do realizacji swoich celów,
  • jest komunikatywna i otwarta.

Zakres obowiązków:

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,
  • obsługa i archiwizacja dokumentacji,
  • wysyłanie oraz odbieranie poczty i przesyłek kurierskich,
  • tworzenie zestawień, w tym prowadzenie ewidencji korespondencji firmowej,
  • zarządzanie dokumentami w celu właściwego przepływu informacji,
  • kopiowanie, skanowanie oraz drukowanie dokumentów,
  • obsługa spotkań,
  • pomoc w organizacji eventów firmowych.

Od kandydatów oczekujemy:

  •  znajomości pakietu Ms Office,
  •  sumienności,
  •  dokładności,
  •  komunikatywności,
  •  prawa jazdy kat. B – mile widziane.

Tworzymy grono najlepszych. Jeśli uważasz, że jesteś brakującą częścią naszej drużyny – czekamy na Twoje CV!

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Jeśli uważasz, że jesteś brakującą częścią naszej drużyny, prześlij nam Twoje CV!

www.facebook.com/enpireteam

www.instagram.com/enpire.team

Wyślij aplikację:

Szybkie linki

Media społecznościowe

Administratorem danych jest ENPIRE Łukasz Wojciechowski, ul. Toruńska 151, 85-880 Bydgoszcz.

Pełny obowiązek informacyjny dostępny jest na: www.enpire.pl/obowiązek-informacyjny/