fbpx
Grupa ENPIRE
tel.: +48 52 569 91 62

Księgowy/a

Wyślij nam swoją aplikację!

Miasto: Bydgoszcz

Dołącz do #ENPIREteam i tak jak inni osiągnij swój sukces.
Owoce w pracy, prywatna opieka medyczna, karta Multisport? To tylko początek listy!
Pewnie już wiesz o naszej bezkonkurencyjnej atmosferze. Zobacz sam, wyślij CV i dołącz do nas!

– posiadasz doświadczenie w dziale księgowości,
– znasz się na pełnej księgowości (zespoły kont 4 i 5),
– posiadasz wykształcenie min. średnie ekonomiczne lub wyższe o kierunku finanse i rachunkowość,
– znasz ustawę o rachunkowości,
– chcesz pracować w dynamicznie rozwijającym się środowisku,
– odnajdujesz się w pracy, która wymaga samodzielności i terminowości oraz dobrej organizacji pracy i dokładności.

Zadania:

– nadzór i realizacja rozrachunków wewnętrznych i zewnętrznych firmy wraz z analizą i uzgadnianiem kont rozrachunkowych,
– terminowe i prawidłowe przygotowanie deklaracji podatkowych (CIT, PIT, VAT),
– bieżąca kontrola poprawności zapisów na kontach księgowych,
– kontrola dokumentów księgowych pod względem formalnym, rachunkowym i merytorycznym,
– prowadzenie ewidencji księgowych i podatkowych,
– księgowanie wyciągów bankowych,
– realizacja strategii finansowej firmy,
– współpraca i reprezentowanie firmy przed instytucjami zewnętrznymi US, GUS, ZUS oraz innymi instytucjami kontrolującymi,
– sporządzanie raportów na potrzeby zarządu,
– monitorowanie zmian przepisów z zakresu prawa podatkowego i finansowego
– wykonywanie zadań zleconych przez przełożonego

Oferujemy:

– pracę w firmie zaklasyfikowanej do prestiżowego rankingu Financial Times FT1000 – najszybciej rozwijających się firm w Europie – jako jedno z niewielu polskich przedsiębiorstw, a także będącej liderem rankingu Gazele Biznesu 2018 i zdobywcą Geparda Biznesu 2018,
– stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze etatu,
– możliwość rozwoju zawodowego przez realizację odpowiedzialnych zadań,
– pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
– realny wpływ na rozwój firmy,
– możliwość nieustannego doskonalenia zawodowego,
– realizację własnych pomysłów,
– opieka medyczna, karta multisport, owoce w pracy i imprezy integracyjne.

ale przede wszystkim… zgrany zespół i świetną atmosferę w pracy!

Będziesz pracował/a dla firmy, której najważniejszym kapitałem są ludzie. Tworzymy dobrą atmosferę i partnerską kulturę pracy. Jesteśmy zgranym zespołem. Gwarantujemy, że będziesz brał/a aktywny udział w rozwoju firmy dzięki czemu rozwiniesz swoje umiejętności. Zależy nam, abyś osiągał/a sukcesy razem z nami.

Brzmi dobrze? Zapraszamy do aplikowania i do zobaczenia na rozmowie rekrutacyjnej!

Jeżeli chcesz pracować w wyjątkowym, prężnie rozwijającym się zespole i wykorzystywać swój potencjał – prześlij nam swoje CV!

Wejdź na naszą stronę na Facebooku i przekonaj się sam, że jesteśmy miejscem, którego poszukujesz!
facebook.com/enpiretransport/

Bydgoszcz

Wybierz język

Szybkie linki

Media społecznościowe