fbpx
Grupa ENPIRE
tel.: +48 52 569 91 62

Need for Speedytor

Wyślij nam swoją aplikację!

https://enpire.pl/wp-content/uploads/2019/07/Need-for-spedytor_NFS_vol44.jpg

Miasto: Bydgoszcz


Zostań naszym Spedytorem i zacznij organizować transporty z #ENPIREteam.

Masz dość atmosfery w obecnej pracy? Chcesz w końcu zacząć dobrze zarabiać? 

Czujesz, że nie wykorzystujesz w pełni swojego potencjału?

To ogłoszenie jest skierowane właśnie do Ciebie! Jeśli masz doświadczenie w spedycji, call center lub sprzedaży i obsłudze klienta – świetnie! Jeśli nie, nic straconego, pokaż, że jesteś pewny siebie i komunikatywny oraz masz motywację, by dołączyć do grona NAJLEPSZYCH spedytorów w branży!

Wierzymy, że Twój potencjał i dobrze przygotowany program szkoleń mogą dać rewelacyjne rezultaty. Ambicja, determinacja i gotowość do brania spraw w swoje ręce – to wszystko czego potrzebujesz, by odnieść sukces w ENPIRE i zacząć dobrze zarabiać.

Zapraszamy Cię na szybki i nieformalny proces rekrutacyjny tzw. speed recruitment (na wzór szybkich randek). 4×5 minut rozmów z 4 managerami i 2 rekruterami. Zaciekawiony?

Zobacz jak wyglądała poprzednia edycja!

A co jeśli zaiskrzy na spotkaniu zaiskrzy? Zaproponujemy Ci współpracę na stanowisku Spedytora w ENPIRE.

Czym będziesz się zajmować?

Będziesz organizować krajowy i międzynarodowy przewóz towarów, monitorować, kontrolować jakość oraz terminowość realizacji zleceń. Do Twoich obowiązków będzie należało także pozyskiwanie nowych klientów i poszerzanie bazy podwykonawców oraz przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków współpracy. Będziesz rozwiązywać problemy powstałe podczas transportu oraz budować i utrzymywać pozytywne relacje z klientami i podwykonawcami. 

Weź udział w akcji, dołącz do #enpireteam i osiągnij z nami swój finansowy sukces. Spotkajmy się w 17-tego lub 18-tego LIPCA. 

Wyślij swoje CV i dołącz do #ENPIREteam

Informujemy, że proces rekrutacyjny jest prowadzony przez ENPIRE Łukasz Wojciechowski. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych eliminuje z udziału w procesie rekrutacyjnym.

Skupiamy grono najlepszych specjalistów w branży. Jeśli uważasz, że jesteś brakującą częścią naszej drużyny – czekamy na Twoje CV!


Wyślij aplikację:

Bydgoszcz


Wybierz język

Szybkie linki

Media społecznościowe