fbpx

MANAGER DZIAŁU SPEDYCJI

Wyślij nam swoją aplikację!

Miasto: Łódź, Olsztyn, Rzeszów, Toruń, Lublin, Kraków, Kielce

Rozwój i szanse na biznesowy sukces – w ENPIRE to więcej niż słowa. Jako jedno z niewielu polskich przedsiębiorstw, jesteśmy obecni w prestiżowym rankingu Financial Times FT1000 – najszybciej rozwijających się firm w Europie. Śmiało patrzymy w przyszłość, widząc tam przestrzeń do dalszego rozwoju oraz ekspansji. Dlatego nie pytamy, gdzie widzisz siebie za 5 lat. To Ty tworzysz swoją przyszłość. My wspieramy Cię i pomagamy Ci ją kształtować. Zostań jednym z nas i rozwiń swoje kompetencje przyszłości, pracując z najlepszymi specjalistami w branży TSL! Rozwijaj z nami nowe oddziały ENPIRE.

Twój zakres obowiązków:

  • rozbudowa Działu Spedycji Międzynarodowej w porozumieniu z Dyrektorem Generalnym i Działem HR,
  • odpowiedzialność za jakość pracy i rentowność oddziału,
  • zarządzanie grupą spedytorów w zakresie aktywnego pozyskiwania zleceń, nowych klientów i firm przewozowych,
  • realizacja celów sprzedażowych, rekrutacyjnych i wdrożeniowych,
  • współtworzenie i realizacja założeń budżetowych,
  • bezpośrednia współpraca z przewoźnikami: negocjowanie stawek, ustalanie i planowanie warunków transportu.

Nasze wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w spedycji poparte sukcesami,
  • gruntowna wiedza i znajomość spedycji międzynarodowej oraz rynku przewoźników i klientów,
  • umiejętność kierowania zespołem, doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne oraz znajomość technik motywacyjnych,
  • doświadczenie w pozyskiwaniu zleceń transportowych,
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,
  • dążenie do samorozwoju,
  • determinacja w działaniu i nastawienie na cel.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o bardzo wysokiej pozycji na rynku, notującej rekordowe wzrosty,
  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia – umowa o pracę,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • stałe godziny pracy (obecnie zarówno w trybie home office, jak i systemie hybrydowym),
  • współpracę z doświadczonym gronem managerskim i opiekę działów wspierających,
  • bogaty system Benefitów – m.in. karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe oraz PPK.

Tworzymy grono najlepszych. Jeśli uważasz, że jesteś brakującą częścią naszej drużyny – czekamy na Twoje CV!

Szybkie linki

Media społecznościowe

Administratorem danych jest ENPIRE Łukasz Wojciechowski, ul. Toruńska 151, 85-880 Bydgoszcz.

Pełny obowiązek informacyjny dostępny jest na: www.enpire.pl/obowiązek-informacyjny/