Grupa ENPIRE
tel.: +48 52 569 91 62

MANAGER DZIAŁU SPEDYCJI

Wyślij nam swoją aplikację!

Miasto: Białystok, Katowice

Firma ENPIRE – zdobywca Geparda Biznesu 2018 i lider rankingu Gazele Biznesu 2018, a także jedno z niewielu polskich przedsiębiorstw, zaklasyfikowanych do prestiżowego rankingu Financial Times FT1000 – najszybciej rozwijających się firm w Europie poszukuje doświadczonych oraz ambitnych Managerów Działu Spedycji Międzynarodowej.

Wymagania:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie managerskie w branży TSL poparte sukcesami
  • Gruntowna wiedza i znajomość spedycji międzynarodowej oraz rynku przewoźników i klientów
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu zleceń transportowych poparte sukcesami
  • Silne zdolności przywódcze, znajomość technik motywacyjnych, doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Chęć zarabiania więcej niż inni i determinacja do bycia najlepszym.

Twoje zadania:

  • Zarządzanie grupą spedytorów w zakresie aktywnego pozyskiwania zleceń, nowych klientów i firm przewozowych
  • Realizacja celów sprzedażowych, rekrutacyjnych i wdrożeniowych, współtworzenie i realizacja założeń budżetowych
  • Bezpośrednia współpraca z przewoźnikami: negocjowanie stawek, ustalanie i planowanie warunków transportu
  • Odpowiedzialność za jakość pracy, rentowność i rozbudowę Działu Spedycji Międzynarodowej w porozumieniu z Dyrektorem Generalnym i Działem HR.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o bardzo wysokiej pozycji na rynku, notującej rekordowe wzrosty
  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Bardzo atrakcyjny, transparentny i uczciwy system wynagrodzeń promujący najlepszych
  • Narzędzia pracy niezbędne do wykonywania powierzonych zadań i atrakcyjny pakiet bonusów pracowniczych
  • Możliwość wyjazdów zagranicznych i udziału w targach międzynarodowych
  • Wysokiej klasy auto dla najlepszych.

Tworzymy grono najlepszych. Jeśli uważasz, że jesteś brakującą częścią naszej drużyny – czekamy na Twoje CV!

Wyślij aplikację:

Szybkie linki

Media społecznościowe