fbpx

ASYSTENT/KA ZARZĄDU

Wyślij nam swoją aplikację!

Miasto: Bydgoszcz

Firma ENPIRE – laureat plebiscytu Światowa Firma – Worldwide Company 2019, lider rankingu Gazele Biznesu 2019, a także jedno z niewielu polskich przedsiębiorstw, zaklasyfikowanych do prestiżowego rankingu Financial Times FT1000 – najszybciej rozwijających się firm w Europie poszukuje Asystenta/Asystentki Zarządu.

Dołącz do #ENPIREteam i tak jak inni osiągnij swój sukces. Szukamy najlepszych! Pewnie już wiesz o naszej bezkonkurencyjnej atmosferze, przekonaj się o tym, wyślij do nas CV i dołącz do nas jak najszybciej.

Aplikuj, jeżeli interesuje Cię:

  • praca w zgranym zespole i bardzo przyjaznej atmosferze,
  • profesjonalne narzędzia pracy i atrakcyjny pakiet bonusów pracowniczych,
  • umowa o pracę,
  • raca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Jesteś osobą, która:

  • jest ambitna, pewna siebie i skuteczna,
  • konsekwentnie dąży do realizacji swoich celów,
  • jest komunikatywna i otwarta.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie Zarządu w bieżących działaniach,
  • koordynacja i realizacja przejazdów służbowych członków Zarządu,
  • logistyczne planowanie podróży służbowych,
  • utrzymanie floty zarządu w należytym stanie technicznym,
  • organizacja spotkań oraz konferencji,
  • planowanie kalendarza członków Zarządu,
  • wykonywanie innych zadań powierzonych przez członków Zarządu.

Od kandydatów oczekujemy również:

  • prawa jazdy kat. B,
  • pełnej dyspozycyjności, w tym gotowości do częstych wyjazdów służbowych, zarówno krajowych jak i zagranicznych, oraz do pracy w nienormowanym czasie,
  • nienagannej kultury osobistej, dyskrecji, punktualności oraz rzetelności,
  • komunikatywności,
  • dobrej organizacji pracy,
  • znajomości języka angielskiego – mile widziane,
  • znajomość mechaniki samochodowej – mile widziane.

Tworzymy grono najlepszych. Jeśli uważasz, że jesteś brakującą częścią naszej drużyny – czekamy na Twoje CV!

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Jeśli uważasz, że jesteś brakującą częścią naszej drużyny, prześlij nam Twoje CV!

www.facebook.com/enpireteam

www.instagram.com/enpire.team

Wyślij aplikację:

Szybkie linki

Media społecznościowe

Administratorem danych jest ENPIRE Łukasz Wojciechowski, ul. Toruńska 151, 85-880 Bydgoszcz.

Pełny obowiązek informacyjny dostępny jest na: www.enpire.pl/obowiązek-informacyjny/