ENPIRE EKO

ENPIRE Transport jest firmą, która kieruje się odpowiedzialnością społeczną. Staramy się, aby wszystkie nasze działania uwzględniały zarówno dobro naszych pracowników, jak i interesy społeczne. Ważnym elementem tego podejścia są działania proekologiczne, które minimalizują negatywny wpływ przedsiębiorstwa na środowisko.

EKO FLOTA

75% pojazdów ENPIRE posiada certyfikat emisji spalin EURO6. Nasze auta są regularnie serwisowane, aby wykluczyć nieprawidłowe działanie, które mogłoby powodować większe zanieczyszczanie środowiska. Nasi Spedytorzy planując zlecenia, zawsze mają na uwadze zoptymalizowanie wszystkich tras, zmniejszając tym samym zużycie paliwa. Dodatkowo kierowcy naszych samochodów przechodzą szkolenia z bezpiecznej i ekonomicznej jazdy.

POSTAWY EKO W FIRMIE

Nasi pracownicy już pierwszego dnia pracy są szkoleni w jaki sposób segregować odpady, racjonalnie gospodarować zasobami wody i energii elektrycznej. Aby zmniejszyć ślad węglowy zachęcamy naszych pracowników do car sharingu oraz dajemy im możliwość pracy z domu. W biurach korzystamy z filtrów do wody, co znacznie zmniejsza zużycie plastikowych butelek.

E-DOKUMENTY

Staramy się zminimalizować drukowanie dokumentów, a błędne wydruki wykorzystujemy jako papier na notatki. Makulaturę wrzucamy do pojemnika na papier. Korzystamy z narzędzi do elektronicznego udostępniania dokumentów zarówno wewnątrz firmy jak i w komunikacji zewnętrznej. Naszym kontrahentom proponujemy możliwość skorzystania z e-faktury, tak aby nie było potrzeby drukowania i wysyłania dokumentów.Copyright 2022 ENPIRE. Polityka prywatności
ENPIRE ul. Toruńska 151, 85-880 Bydgoszcz | NIP: 9532556300 | REGON: 340351420 | tel. +48 52 569 91 62