fbpx
logo 10 lat ENPIRE

Grupa ENPIRE w 2021 roku obchodzi swoje 10. urodziny. W ciągu dekady nasza firma z małej bydgoskiej jednoosobowej spółki rozwinęła się do przedsiębiorstwa średniego rozmiaru. Na przestrzeni tych lat w ENPIRE zaszło wiele zmian. Otworzyliśmy oddziały w innych miastach Polski i Europy. W ciągu tych dziesięciu lat powiększyliśmy nasz zespół pracowników, który aktualnie liczy około 250 osób. Poszerzyliśmy też portfolio oferowanych usług o branżę HR oraz Agencję Celną.

Jednak jedna rzecz pozostała niezmienna – chęć dalszego rozwoju. Rok 2021 będzie dla ENPIRE przełomowy. Nasz plan działań przewiduje rozwój nie tylko w działalności TSL, ale także w innych specjalnościach. Założone cele będą możliwe do zrealizowania tylko dzięki zaangażowaniu naszych pracowników. To zespół #ENPIREteam jest największym kapitałem w drodze do sukcesu.

Jeśli jesteście ciekawi historii #ENPIREteam, skąd się wziął pomysł na nazwę naszej firmy, jakie wartości wyznajemy, czym zajmujemy się po godzinach i co planujemy w przyszłości, zapraszamy na cykl 10 historii na 10 lat ENPIRE.

01

“Firma”, nazwa pod którą przedsiębiorca prowadzi swoją działalność, prawnie zgodnie z kodeksem cywilnym – to imię i nazwisko osoby fizycznej oraz…
coming soon

02

coming soon

03

coming soon

04

.

Szybkie linki

Media społecznościowe

Administratorem danych jest ENPIRE Łukasz Wojciechowski, ul. Toruńska 151, 85-880 Bydgoszcz.

Pełny obowiązek informacyjny dostępny jest na: www.enpire.pl/obowiązek-informacyjny/