Krajowy i międzynarodowy transport towarówZa nami TYSIĄCE transportów, które zorganizowaliśmy głównie dzięki ponad 9000 polskich przewoźników działających na nasze zlecenia!

ENPIRE Transport to polska firma spedycyjna, z polskim kapitałem. Naszą domeną jest organizacja drogowego transportu towarów, zarówno na trasach krajowych, jak i międzynarodowych. Mamy cel - zrealizować usługę w taki sposób, aby całkowicie odciążyć Ciebie od wykonania formalnej części zlecenia i kontroli transportu.

Wiemy, jak ważnym kapitałem każdej firmy są ludzie, dlatego nasz zespół składa się z doświadczonych, ambitnych i otwartych osób, które nie boją się nowych wyzwań, co pozwala im na szybkość i pełen profesjonalizm w działaniach. Elastyczne podejście do każdego zlecenia pozwala nam efektywnie pracować z firmami specjalizującymi się w różnych branżach gwarantując bezpieczeństwo oraz zrealizowanie założeń zawartych w zamówieniach.

Jesteśmy wiarygodną i stabilną finansowo firmą. Dbając o należności naszych Podwykonawców zbudowaliśmy wizerunek i zaufanie, dzięki któremu jesteśmy w stanie wynegocjować dla Ciebie najlepsze stawki.
Klienci - ponad
2000
Przewoźnicy - ponad
9000
Obsługiwane kraje - ponad
40
Lata na rynku
6

Korzyści ze współpracy:

  • - wyręczenie Klienta w procesie organizacji transportu
  • - terminowość podjęć i dostaw ładunków
  • - indywidualne rozwiązania dopasowane do potrzeb i oczekiwań Klientów
  • - gwarancja bezpieczeństwa dzięki rewelacyjnym warunkom Polisie Ubezpieczenia
  • - wysoka jakość współpracy
  • - pewność i zaufanie w codziennych biznesowych relacjach
  • Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą naszych usług, a w tym: transportu chłodniczego, nadgabarytowego, towarów niebezpiecznych, sypkich, drobnicowych, całopojazdowych i częściowych. Transportujemy ładunki do krajów europejskich m.in.: Anglii, Danii, Francji, Hiszpanii, Holandii, Niemiec, Rosji, Szwecji, Turcji czy Włoch.

ZAUFALI NAM:

kross
INBOX)2632
firm_14170_4445fe_big
Kopia_zapasowa_logo_kzl_nowe [Przekonwertowany]
Logo_Fencing211
2logo
logokety1

Nagrody i Certyfikaty