Grupa ENPIRE
tel.: +48 52 569 91 62

PRACOWNICY O ENPIREhttp://enpire.pl/wp-content/uploads/2015/09/es.jpg

Ewelina Słowik

HR Manager

ENPIRE to nie tylko specjaliści, dajemy też szanse młodym ludziom stawiającym pierwsze kroki na rynku pracy. Oferujemy kompleksowe szkolenia, unikalną atmosferę i świetne zarobki. Każdy z nas ma realny wpływ na rozwój firmy. Pracują tu wyjątkowi i ambitni ludzie, którzy wykorzystują swój potencjał biorąc udział w szeregu ciekawych projektów. Wychodzimy poza schemat. Stawiamy na kreatywność i innowacje. Jeśli chcesz robić w pracy coś wyjątkowego, zapraszamy do nas.


http://enpire.pl/wp-content/uploads/2017/08/pj.jpg

Paula Jakubowska

Główna Księgowa

Działamy bardzo sprawnie, zatrudniamy skrupulatne osoby, które dbają o szybki obieg dokumentów i minimalizują wszelkie formalności.


Jestem świeżo upieczonym liderem w dziale spedycji. bardzo się cieszę, że moja dotychczasowa praca w tej firmie została doceniona. Jestem przekonany, że będę mógł dalej rozwijać swoje umiejętności, a do tego wspierać mój nowy zespół w osiąganiu jeszcze lepszych wyników. Lepsze wyniki to większe zadowolenie naszych klientów co jeszcze bardziej motywuje nas do dalszej pracy.

http://enpire.pl/wp-content/uploads/2017/08/ms.jpg

Marek Stefańczyk

Lider Zespołu Spedycji


Naszym zadaniem jest wydobywanie z ludzi ich pełnego potencjału. Dzięki codziennej pracy i regularnym szkoleniom, stale podnosimy poziom umiejętności naszych Spedytorów.

http://enpire.pl/wp-content/uploads/2015/09/pt.jpg

Paweł Thomas

Manager Działu Spedycji

Wybierz język

Szybkie linki

Media społecznościowe