Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

Rozwój i szanse na awans w ENPIRE Transport to więcej niż słowa. Faktycznie doceniamy naszych pracowników, wzmacniając ich w rozwijaniu swoich kompetencji, dostrzegamy i nagradzamy spedycyjne talenty. Dołącz do naszego teamu i pracuj z najlepszymi specjalistami w branży TSL!

Obecnie szukamy osób z doświadczeniem, które dołączą do naszego zespołu na stanowisku: SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA .

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • doświadczenie zawodowe w sprzedaży usług
  • chęć zdobycia wiedzy w zakresie usług transportowych
  • konsekwentne dążenie do realizacji swoich celów – umiejętność przekonania do siebie ludzi
  • komunikatywność, otwartość
  • pewność siebie i skuteczność
  • mile widziana znajomość języka obcego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

TWOJE ZADANIA:

  • aktywne pozyskiwanie klientów
  • przygotowywanie i składanie ofert na realizację transportów krajowych i międzynarodowych
  • prowadzenie spotkań, rozmów i korespondencji z klientami
  • negocjowanie warunków współpracy i prezentowanie możliwości firmy
  • współpraca z wewnętrznym działem spedycji i administracji
  • analiza rynku oraz monitoring konkurencji
  • dbanie o jak najlepszą obsługę dotychczasowych klientów biznesowych
  • stałe poszerzanie wiedzy na temat rynku usług spedycyjnych

CO OFERUJEMY?

  • umowę o pracę lub umowę zlecenie i brak górnej granicy zarobków
  • dwuskładnikowy system wynagrodzenia: wynagrodzenie podstawowe + prowizje zależne od wyników
  • udział w szkoleniach i stałe wsparcie merytoryczne
  • stałe godziny pracy
  • opiekę działów wspierających w codziennej pracy (weryfikacja i obsługa dokumentów, wsparcie działu windykacji i należności)
  • system Benefitów – m.in. karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe oraz PPK
  • atrakcyjne bonusy za polecenia i rekomendacje
  • wspieranie rozwoju, możliwość awansów
  • pracę w zgranym zespole i bardzo przyjaznej atmosferze
  • nowoczesne biuro z komfortową strefą chillout (fotel masujący, stół bilardowy, konsola do gier)

Benefity

brak limitu awansów
prywatna opieka medyczna
ubezpieczenia grupowe
profesjonalne szkolenie
konkursy motywacyjne
fundusz zakładowy
karta multisport
owoce w pracy
chillout room
benefit urodzinowy
wyprawka dla niemowlaka
wyjazdy integracyjne