Grupa ENPIRE
tel.: +48 52 569 91 62

SPECJALISTA ds. REKRUTACJI I HEADHUNTINGU

Wyślij nam swoją aplikację!

Miasto: Warszawa

Dołącz do #ENPIREteam i osiągnij sukces w najszybciej rozwijającej się firmie TSL w Polsce. Jesteś
ambitny i szukasz dla siebie wyjątkowego miejsca pracy? Dobrze trafiłeś. Ubezpieczenie, prywatna
opieka medyczna, karta Multisport? To tylko początek listy! Pewnie już wiesz o naszej bezkonkurencyjnej
atmosferze, przekonaj się o tym, wyślij CV i dołącz do nas jak najszybciej.

• Pracowałeś/aś na podobnym stanowisku w agencji zatrudnienia lub firmie outsourcingowej,
• Posiadasz doświadczenie w sprzedaży i realizacji usług HR (mile widziane doświadczenie
w branży TSL),
• Potrafisz prowadzić pogłębione wywiady z kandydatami,
• Cechuje Cię samodzielność i nastawienie na przełamywanie barier oraz osiąganie najlepszych wyników,
• Posługujesz się swobodnie językiem angielskim,
• Chcesz być odpowiedzialny/a za realizację projektów od początku do końca,
• Masz doświadczenie w poszukiwaniu kandydatów metodami bezpośrednimi – Direct/Executive Search,
headhunting, networking,
• Posiadasz wykształcenie wyższe, mile widziane: psychologia, socjologia, zzl, zarządzanie,

Twoje zadania:
• Kompleksowa realizacja i koordynacja procesów rekrutacji i selekcji dla wszystkich oddziałów firmy,
• Realizacja wielokanałowej strategii przyciągania i pozyskiwania kandydatów w tym Direct i Executive Search,
Social Media, Headhunting,
• Prowadzenie wywiadów telefonicznych i spotkań rekrutacyjnych z kandydatami,
• Stały kontakt z managerami i kandydatami na każdym z etapów procesu rekrutacji i zatrudnienia,
• Udział w akcjach employer brandingowych wśród pracodawców oraz pracowników,
• Wspieranie klientów przez zatrudnianie największych talentów z rynku pracy oraz aktywne promowanie
wyróżniających się talentów,
• Kontakt i identyfikacja potrzeb klientów z zakresu profesjonalnego doradztwa oraz eksperckie wsparcie w
zakresie rekrutacji.

Będziesz pracował/a dla firmy, której najważniejszym kapitałem są ludzie. Tworzymy świetną atmosferę i partnerską
kulturę pracy. Jesteśmy zgranym zespołem. Gwarantujemy, że będziesz mógł/mogła brać aktywny udział w rozwoju
firmy, dzięki czemu rozwiniesz swoje umiejętności. Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły. Zależy nam, abyś osiągał/a
sukcesy razem z nami.

Jeżeli chcesz pracować w wyjątkowym, prężnie rozwijającym się zespole i wykorzystywać swój potencjał – prześlij nam swoje CV! 🙂

Wejdź na naszą stronę na Facebooku i przekonaj się sam, że jesteśmy miejscem, którego poszukujesz!
facebook.com/enpiretransport/

Wyślij aplikację:

Wybierz język

Szybkie linki

Media społecznościowe