Grupa ENPIRE
tel.: +48 52 569 91 62

SPECJALISTA DS. CONTROLLINGU

Wyślij nam swoją aplikację!

Miasto: Bydgoszcz

  • posiadasz wykształcenie wyższe w zakresie finansów/ekonomii/rachunkowości/zarządzaniu,

  • sprawnie obsługujesz komputer i pakiet MS Office,

  • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze controlingu i analiz  – mile widziane,

  • posiadasz wiedzę z zakresu ISO – mile widziane,

  • posiadasz wysoko rozwinięte zdolności analityczne, umiejętność wyciągania wniosków oraz pracy pod presją czasu,

  • jesteś osobą samodzielną w działaniu, z inicjatywą oraz proaktywnie podchodzącą do rozwiązywanych problemów,

  • cechuje Cię wielozadaniowość, doskonała organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole.

Zadania:

  • analizowanie danych firmy,

  • optymalizacja raportów i narzędzi do raportowania,

  • przygotowywanie i wdrażanie procedur oraz narzędzi controlingowych,

  • wsparcie podczas planowania rocznych budżetów oraz monitorowanie ich realizacji,

  • przygotowanie i rozwój narzędzi wspierających proces zarządzania budżetem,

  • analiza realizacji kosztów i wydatków,

  • weryfikacja poprawności danych, księgowań, rozliczania transakcji,

  • sporządzanie analiz i raportów na wewnętrzne potrzeby firmy.

Oferujemy Ci:

  • pracę w jednej z najszybciej rozwijających się firm w Europie według rankingu Financial Times oraz najszybciej rozwijającej się firmie w województwie,

  • możliwość rozwoju zawodowego przez realizację odpowiedzialnych zadań,

  • realizację własnych pomysłów,

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze etatu,

  • opieka medyczna, karta multisport, owoce w pracy i imprezy integracyjne,

ale przede wszystkim… zgrany zespół i świetną atmosferę w pracy!

Będziesz pracował/a dla firmy, której najważniejszym kapitałem są ludzie. Tworzymy dobrą atmosferę i partnerską kulturę pracy. Jesteśmy zgranym zespołem. Gwarantujemy, że będziesz brał aktywny udział w rozwoju firmy dzięki czemu rozwiniesz swoje umiejętności. Zależy nam, abyś osiągał sukcesy razem z nami.

Jeżeli chcesz pracować w wyjątkowym, prężnie rozwijającym się zespole i wykorzystywać swój potencjał – prześlij nam swoje CV za pomocą poniższego linku!

Uwaga! Przenosimy się do większego biura. Od teraz nasza lokalizacja to Toruńska 151.

Wejdź na naszą stronę na Facebooku i przekonaj się sam, że jesteśmy miejscem, którego poszukujesz!
facebook.com/enpiretransport/

Brzmi dobrze?

Zapraszamy do aplikowania i do zobaczenia na rozmowie rekrutacyjnej!

Wybierz język

Szybkie linki

Media społecznościowe