Grupa ENPIRE
tel.: +48 52 569 91 62

PRACOWNIK W DZIALE KSIĘGOWOŚCI

Wyślij nam swoją aplikację!

Miasto: Bydgoszcz

• wiesz czym różni się księgowość pełna od uproszczonej oraz czym jest podatek VAT i faktura,
• posiadasz wykształcenie min. średnie ekonomiczne lub wyższe o kierunku finanse i rachunkowość,
• posiadasz doświadczenie zawodowe w dziale księgowościi – mile widziane,
• bardzo dobrze znasz pakiet MS Office,
• chcesz pracować w dynamicznie rozwijającym się środowisku,
• odnajdujesz się w pracy, która wymaga samodzielności i terminowości oraz dobrej organizacji pracy i dokładności.

Zadania:

• realizacja strategii finansowej firmy,
• prowadzenie ewidencji księgowych i podatkowych,
• księgowanie wyciągów bankowych,
• kontrola dokumentów księgowych pod względem formalnym, rachunkowym i merytorycznym,
• sporządzanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych,
• nadzór i realizacja rozrachunków firmy.

Będziesz pracował/a dla firmy, której najważniejszym kapitałem są ludzie. Tworzymy dobrą atmosferę i partnerską kulturę pracy. Jesteśmy zgranym zespołem. Gwarantujemy, że będziesz brał/a aktywny udział w rozwoju firmy dzięki czemu rozwiniesz swoje umiejętności. Zależy nam, abyś osiągał/a sukcesy razem z nami.

Brzmi dobrze? Zapraszamy do aplikowania i do zobaczenia na rozmowie rekrutacyjnej!

Jeżeli chcesz pracować w wyjątkowym, prężnie rozwijającym się zespole i wykorzystywać swój potencjał – prześlij nam swoje CV! 🙂

Wejdź na naszą stronę na Facebooku i przekonaj się sam, że jesteśmy miejscem, którego poszukujesz!
facebook.com/enpiretransport/

Brzmi dobrze?

Zapraszamy do aplikowania i do zobaczenia na rozmowie rekrutacyjnej!

Wybierz język

Szybkie linki

Media społecznościowe