ZAPRASZAMY PRZEWOŹNIKÓW DO STAŁEJ WSPÓŁPRACY

logo12

KORZYŚCI DLA PRZEWOŹNIKA

  1. Gwarancja terminowych płatności
  2. Jasne warunki współpracy
  3. Opieka kompetentnych spedytorów 24h
  4. Doradztwo prawne

Cieszymy się ogromnym zaufaniem naszych Klientów, których potrzeby stale rosną. Ich zróżnicowane zapotrzebowanie jesteśmy w stanie kompleksowo zaspokoić w głównej mierze dzięki Państwu - profesjonalnym Przewoźnikom.

Od początku istnienia naszej firmy stawialiśmy na dobre relacje i poszanowanie we współpracy z firmami przewozowymi. Wiedzieliśmy od podszewki, realizując przewozy własnymi środkami transportu, z jakimi problemami musicie mierzyć się Państwo na co dzień – koszty paliwowe, drogowe, ubezpieczenia, naprawy, podatki, świadczenia, wciąż zmieniające się przepisy i wiele, wiele innych czynników, które utrudniają spokojne prowadzenie biznesu. Nie mając wpływu na powyższe możemy dobierać do współpracy takich Partnerów, którzy ułatwią nam pokonanie trudności, a tym samym przyczynią się do naszego sukcesu.

Na naszą RZETELNOŚĆ nasi Partnerzy mogli liczyć od samego początku. Posiadamy rekomendacje PONAD 500 RÓŻNYCH, głównie polskich firm transportowych i spedycyjnych. W rekomendacjach Przewoźnicy chwalą sobie jakość naszej ogólnej współpracy, ale przede wszystkim TERMINOWE PŁATNOŚCI. Zawsze realizujemy je na czas. Oczekując tego od swoich Zleceniodawców gwarantujemy to naszym Podwykonawcom.

Zapraszamy Państwa do współpracy z profesjonalistami, którzy zasilają szeregi ENPIRE. Nasi spedytorzy są do Państwa pełnej dyspozycji nie tylko przy negocjacjach, ale także podczas każdego transportu. Dołożymy wszelkich starań, aby realizowane przez nas założenia zadowalały obie strony i przekładały się na rozwój.

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących możliwości nawiązania współpracy skontaktuj się z jednym z naszych przedstawicieli.